تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۴:۰۵

تخصیص ۱۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه های راه سازی البرز

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از تخصیص هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه های منطقه دو آزادراه تهران-شمال و کمربند شمالی کرج پس از سفر معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به دعوت استاندار البرز، خبر داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز؛ علی درویش پور با اعلام این خبر، افزود: روز گذشته دکتر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و دکتر اسلامی وزیر راه و شهرسازی از پروژه های منطقه 2 آزادراه تهران-شمال و کمربندشمالی کرج دیدن کردند و کمتر چنین اتفاق افتاده که بلافاصله پس از بازدید پروژه نسبت به تامین اعتبار و ابلاغ آن در کمترین زمان ممکن اقدام شود.
وی ادامه داد: این سفر که به دعوت استاندار محترم البرز صورت گرفته بود با جلب توجه ویژه دولت برای تکمیل منطقه 2 آزاداره تهران-شمال و کمربند شمالی کرج همراه شد.
درویش پور با اشاره به اهتمام جدی استاندار البرز برای تکمیل پروژه های راه سازی استان و ایجاد بسترهای آرامش، امنیت و رفاه در ترددهای مردم، گفت: براین اساس بلافاصله پس از دستور معاون محترم رییس جمهور، امروز نشستی در سازمان برنامه و بودجه کشور جهت تسریع در تخصیص این اعتبارات تشکیل شد.
وی افزود: در این نشست که شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نیز حضور داشتند، مصوب شد که 400 میلیارد تومان اعتبار دولتی طی دو هفته آینده تخصیص یابد و شهرداری نیز متعهد شد که تمامی جبهه های کاری پروژه کمربند شمالی کرج  را فعال کند.
معاون استاندار البرز عنوان کرد: در این نشست مصوب شد که با تزریق هزار میلیارد تومان اعتبار به پروژه منطقه 2 آزادراه تهران-شمال، تکمیل این پروژه با سرعت بیشتری صورت گیرد.
وی گفت: امید است با تدابیری که با پیگیری های مجدانه استاندار البرز اتخاذ شده، پس از بهره برداری از منطقه یک آزادراه تهران-شمال، ادامه آزادراه شهید همت در البرز، راه اندازی قطار برقی کرج_هشتگرد و... شاهد تکمیل منطقه 2 آزادراه تهران-شمال، کمربند شمالی کرج و آزادراه چرمشهر-آبیک باشیم تا بار سنگین ترافیک ملی در این استان کاهش یابد.

فایل دانلود:

کد خبر : 19666

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۶۶

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۴۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۴۷۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۰۶۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۳۶۴۴۳۷ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026