تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۰۹:۵۸

حمایت تبلیغاتی استاندار البرز از استارت آپ ها و تولیدات دانش بنیان

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز گفت: براساس دستور استاندار محترم البرز حمایت از استارت آپ ها و تولیدات دانش بنیان از طریق تبلیغات در رسانه های مربوط به استانداری البرز صورت می گیرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، محمدرضا جهانشاهلو با اعلام این خبر، افزود: در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری به نام جهش تولید نامگذاری شده، حمایت از تولید و به تبع آن اشتغال در اولویت برنامه های استان البرز قرار گرفته است.
وی ادامه داد: یکی از اقدامات شاخص این حوزه که در روزهای ابتدایی سال پس از پیگیری های استاندار محترم و بسیج ملی و استانی محقق شد، رفع محدودیت شعاع 120 کیلومتر برای شهرک های صنعتی اشتهارد بود که بواسطه این امر مهم، تحول بزرگی در تولید، اشتغال و تجارت استان رقم می خورد.
جهانشاهلو گفت: شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های استان فعالیت بسیار خوبی در سطح کشور دارند که مصداق بارز این مدعا سفرهای مستمر معاون محترم علمی و فناوری رییس جمهور به البرز است.
وی افزود: استاندار البرز با پیگیری جدی در راستای راه اندازی کارخانه نوآوری استان درصدد است بستر لازم را برای فعالیت دانش بنیان ها در البرز فراهم کند.
این مسئول عنوان کرد: اکنون نیز به دستور دکتر شهبازی، رسانه های مربوط به استانداری البرز عرصه ای برای تبلیغات شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها خواهند بود و در این خصوص هیچ گونه هزینه ای نیز دریافت نمی شود.

فایل دانلود:

کد خبر : 19655

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۶۶

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۸۸۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۶۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۱۳۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۳۶۵۲۸۰ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026