تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۴۹

کرونا در البرز مهار شده ولی همراهی مردم برای ثبات شرایط ضرورت دارد/مهدهای کودک و کلاس های قرآن از ۲۴ خرداد فعالیت خود را از سر می گیرند/تورهای مسافرتی داخلی از هفته آینده با رعایت پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را آغاز می کنند/سینماها و کنسرت ها از هفته آینده با ۵۰ درصد ظرفیت و رعایت فاصله گذاری اجتماعی فعالیت خواهند کرد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در استان البرز به جهت اقدامات صورت گرفته و فهم مشترکی که بین تمامی دستگاه های اجرایی برای بروز کمترین آسیب به مردم به وجود امد، شاهد بحران و گرفتاری شکننده در استان نبودیم و این روند نیز ادامه دارد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در حاشیه بیست و چهارمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که به ریاست رییس جمهور و با حضور استانداران سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با اشاره به اینکه مشاوران و روسای کمیته ها گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه دادند، افزود: تا زمانی که به نقطه امنی برای مهار بیماری برسیم همچنان باید استانداردها بهداشتی در ابعاد مختلف رعایت شود.
شهبازی با اشاره به اینکه توصیه های مسئولان درمان استان را باید جدی بگیریم، گفت: در این جلسه مقرر شد مهدهای کودک و کلاس های قرآنی از 24 خرداد ماه فعالیت خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی از سر گیرند.
وی افزود: تورهای مسافرتی داخلی نیز از 24 خردادماه مجاز به فعالیت هستند و در خصوص تورهای خارجی نیز طی جلسات آینده در ستاد ملی تصمیم گیری خواهد شد.
استاندار البرز اضافه کرد: سینماها و کنسرها نیز با 50 درصد ظرفیت سالن ها با رعایت نکات ابلاغی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از هفته آینده فعالیت خواهند کرد.
وی گفت: در البرز اکنون طالقان جزو نقاط سفید محسوب می شود و سایر شهرستان ها در وضعیت زرد قرار دارند.
شهبازی افزود: در البرز در شرایط مهار قرار دارد ولی همچنان همراهی مردم برای ثبات شرایط نیاز است.

فایل دانلود:

کد خبر : 19410

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۰۳

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۸۶۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۶۱ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۱۳۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۳۶۵۲۶۲ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026