تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۱۳:۰۲

شهردار فردیس طبق قانون تا زمان رسیدگی قانونی به موضوعات مطروحه بر سمت خود باقی می ماند/ بی ثباتی مدیریت، روند خدمات رسانی به مردم را دچار اختلال می کند/ استاندار البرز حامی شوراهای شهر و روستا بعنوان منتخبان مردم است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: ثبات مدیریتی جهت پیشبرد امور مردم برای استان و فراهم کردن بستر خدمت رسانی شهر بسیار حائز اهمیت بوده و نباید با تغییرات مداوم در مدیریت شهری مثل فردیس با شرایط ویژه در مسیر خدمت رسانی به مردم اختلال ایجاد شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، علی درویش پور با اشاره به موضوعات اخیر شورای اسلامی و شهرداری فردیس، افزود: آقای خسروزاده شهردار فردیس در سه چهار ماه گذشته و برابر انتخاب قانونی اکثریت اعضای محترم شورای شهر فردیس به سمت شهردار انتخاب شدند و  4 ماه زمان بسیار کمی برای رصد و ارزیابی پست های مدیریتی آن هم در شهر بزرگ فردیس است. 

وی ادامه داد: در چند ماه اخیر تمام دنیا و به‌تبع آن کشور و استان ما درگیر بیماری کرونا بوده و تمام مدیران استان از جمله شهردار فردیس بیشتر وقت خود را در راه مبارزه و کنترل بیماری صرف کرده و در این زمینه فعالیت های بسیار خوبی داشته و تاثیر گذاری مطلوبی در راستای مدیریت و کاهش بیماری شهرستان اعمال کرد.
 
درویش پور گفت: معتقدیم که شورای اسلامی نهادی قانونی و برآمده از درون مردم بوده و در تصمیمات ، وظایف و کارکرد آن نباید هیچ گونه دخالتی صورت پذیرد.

وی افزود: در انتخاب آقای خسروزاده هیچ دخالتی از سوی مدیریت عالی استان انجام نشده  و وی با رای بالایی توسط همین شورا انتخاب، و پس از سیر مراحل قانونی حکم ایشان توسط وزیر محترم کشور صادر شد.

معاون استاندار البرز اضافه کرد: ثبات مدیریتی جهت پیشبرد امور مردم برای استان و فراهم کردن بستر خدمت رسانی شهر بسیار حائز اهمیت بوده  و نباید با تغییرات مداوم در مدیریت شهری مثل فردیس با شرایط ویژه در مسیر خدمت رسانی به مردم اختلال ایجاد شود.

وی گفت: تصمیم شورای محترم فردیس در خصوص برکناری شهردار بدلیل عدم سکونت، توسط فرمانداری فردیس و دفتر امور شهری و شوراهای استانداری بررسی  و آن را مغایر با قوانین شناخته و موضوع را به اعضای شورا نیز منعکس نمودند.

درویش پور افزود: در صورت اصرار شورا بر مصوبات و مخالفت هیات تطبیق فرمانداری موضوع می بایست از طریق فرمانداری به هیئت حل اختلاف استان که تنها مرجع یگانه جهت رسیدگی و اتخاذ تصمیم نهایی در آن خصوص است اعلام شود و تا اعلام نظر هیئت مذکور نباید در امور شهر و خدمت رسانی به مردم خللی ایجاد شود. 

وی عنوان کرد: بنابراین قانونا شهردار (آقای خسرو زاده) باید به مسئولیت خود در مدیریت شهر فردیس تا تصمیم گیری نهایی موضوع در هیئت حل اختلاف ادامه داده و با تمام توان امور شهر را به پیش ببرد.

این مسئول گفت: امیدوارم اعضای محترم شورای اسلامی فردیس نیز که دغدغه خدمت به مردم را دارند با خویشتن داری و تمکین به قانون فضا را برای خدمت رسانی مضاعف و هرچه مطلوبتر به همشهریان بزرگوار و نجیب فردیس فراهم کنند.

وی افزود: در پایان لازم میدانم بار دیگر حمایت مدیریت استان را همانند گذشته از  شورای اسلامی ، شهردار ، مدیران و تمام کارکنان خدوم مجموعه مدیریت شهری فردیس که برای عمران، آبادانی و آرامش مردم تلاش می‌کنند اعلام کنم.

فایل دانلود:

کد خبر : 19272

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۵۸

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۵۱۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۸۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۱۶۹۶۰۱ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026