تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت : ۱۳:۵۶

ستاد های فرعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان ها تشکیل شود/جلسات باید نتیجه محور و با مصوبات عملیاتی باشند/ نتیجه جلسات باید برای مردم ملموس باشد/شورای مبارزه با مواد مخدر طی هماهنگی، همپوشانی و تعامل کمیته ها، به نتیجه می رسد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ستادهای فرعی در شهرستان ها باید تشکیل شود و ضرورت دارد که گردش کار و روند فعالیت های گزارش شود و البته جلسات بدون خروجی و مصوبات اجرایی قابل پذیرش نیست.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد استان که روز سه شنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با قدردانی از تلاش های مجموعه نیروی انتظامی به فرماندهی سردار محمدیان در راستای مقابله با مواد مخدر، افزود: اگر تمامی کمیته های این شورا به صورت هماهنگ و منسجم عمل نکنند، کار بی سرانجام می ماند و مردم از حلاوت آن بهره مند نمی شوند.
وی با ابراز خرسندی از پویایی و فعالیت های کمیته حقوقی این شورا، ادامه داد: تک تک کمیته ها بر حوزه کاری خود اشراف دارند ولی باید درصدد اتصال این زنجیره باشیم چراکه با هم افزایی و همپوشانی مجموعه، می توان اهداف را عملیاتی کرد.
شهبازی با تاکید بر اینکه در این جلسات که وقت ارزشمند خدمتگزاری را صرف می کنیم باید خروجی مناسب نیز دریافت کنیم، گفت: نتیجه جلسات باید برای مردم ملموس باشد.
وی افزود: شهرداران و بویژه شهردار پرتلاش کرج و بخش خصوصی آماده کمک برای احداث و راه اندازی اردوگاه ماده 16 هستند ولی باید شورای هماهنگی مقابله با مواد مخدر برای هماهنگ کردن این ظرفیت ها و بهره برداری از منابع اقدام کند.
استاندار البرز اضافه کرد: این شورا باید چابک تر و هماهنگ تر باشد چراکه ظرفیت های بسیاری وجود دارد که باید در جهت مقابله با مواد مخدر مورد استفاده قرار گیرد.
وی گفت: ستادهای فرعی در شهرستان ها باید تشکیل شود و ضرورت دارد که گردش کار و روند فعالیت های گزارش شود و البته جلسات بدون خروجی و مصوبات اجرایی قابل پذیرش نیست.
شهبازی با اشاره به دستور وزیر کشور در خصوص احداث اردوگاه ماده 16 افزود: بر این اساس باید پیگیری های لازم صورت گیرد و شورا موظف است از نحوی اجرای این امر گزارش ارائه دهد.
وی عنوان کرد: باید هفته آینده جلسه کمیته های شورای مبارزه با مواد مخدر استان تشکیل شود و مسئولان کمیته ها نیز گزارش های تخصصی حوزه خود را ارائه دهند.
استاندار البرز گفت: با توجه به نقش رسانه های در این حوزه، فعالیت در راستای مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی مورد تاکید است و باید از طریق کمیته مربوطه پیگیری شود.

فایل دانلود:

کد خبر : 19241

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۳۲

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۳۱۱۴
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۰۲۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۱۶۶۸۸۶ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

/* */