تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت : ۱۳:۴۷

طرح ایمن سفرهای تعطیلات عید سعید فطر اجرا می شود

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از اجرای طرح ایمن سفرهای تعطیلات عید سعید فطر بمدت ۷ روز از تاریخ ۳۱ اردیبهشت الی ۶ خرداد خبر داد.


به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز محمدرضا فلاح نژاد با بیان این مطلب اظهار داشت: این طرح در راستای نزدیک شدن به تعطیلات عید سعید فطر و احتمال افزایش قابل توجه سفرها و باتوجه به لزوم اجرای طرح آمادگی برای پاسخ به هرگونه مخاطره احتمالی و با امعان نظر به مفاد ماده 8 و بند ث ماده 9 قانون مدیریت بحران کشور اجرا می شود.
وی افزود: هدف از اجرای این طرح ایجاد یکپارچگی، هماهنگی و انسجام میان دستگاههای اجرایی، لشکری و کشوری به منظور ارتقای اثربخشی، فراهم آوردن امکانات و تسهیلات ویژه و همچنین کنترل شرایط، حفظ آمادگی و بکارگیری کلیه ظرفیت ها برای هموطنان عزیز در سطح شهرها و روستاهای استان است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
وی خطاب به فرمانداران و رؤسای پیشگیری،
هماهنگی وفرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان های استان خاطر نشان کرد: اتخاذ تدابیر لازم، اقدامات مدیریتی و عملیاتی در راستای مراحل چهارگانه مدیریت بحران بالاخص مرحله پیشگیری از حوادث طبیعی غیرمترقبه و انسان ساخت از جمله مواردی است که باید در دستور کار فرمانداران شهرستان های استان قرار گیرد.

فایل دانلود:

کد خبر : 19240

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۵۲

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۷۱۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۶۰۸ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۶۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۱۶۹۸۰۰ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026