تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت : ۱۴:۲۱

جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با حضور مقام معظم رهبری، رییس جمهور و استانداران سراسر کشور برگزار شد/مدارس از هفته آینده بازگشایی می شوند ولی الزامی در حضور دانش آموزان نیست

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طبق گزارش وزیر آموزش و پرورش از هفته آینده مراکز مرتبط با این وزاتخانه بازگشایی می شود ولی الزامی در حضور دانش آموزان نیست.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که با حضور مقام معظم رهبری و رییس جمهور و استانداران سراسر کشور روز یکشنبه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: گزارش مفصلی توسط رییس جمهور محترم و روسای کمیته ها خدمت مقام معظم رهبری ارائه شد.
وی ادامه داد: در این نشست مقام معظم رهبری از رییس جمهور محترم جهت ارائه گزارش و اقداماتی که در جهت مقابله با این بیماری در کشور انجام شده، قدردانی کردند.
شهبازی گفت: رییس جمهور محترم در این نشست دستور دادند که برای بهره برداری از ظرفیت اماکن مذهبی بویژه در شب های قدر تدبیری اتخاذ شود که مومنان و متدینان چگونه در این مراسم شرکت کنند.
وی افزود: طبق گزارش وزیر آموزش و پرورش از هفته آینده مراکز مرتبط با این وزاتخانه بازگشایی می شود ولی الزامی در حضور دانش آموزان نیست.
استاندار البرز با اشاره به اینکه در سطح کارشناسی ارشد و دکتری نیز امور مربوطه به صورت ویدئو کنفرانس دنبال می شود، اضافه کرد: در خصوص دانشجویان کاردانی و کارشناسی نیز تصمیم گیری به جلسه بعد موکول شد.
وی گفت: رهبری عزیز در این جلسه توصیه ها و تاکیداتی مبنی بر حمایت بیش از پیش در مورد کادر درمان و ارتقا سرانه های بهداشت و درمان کشور برای ایجاد و تقویت بسترهای ایمنی، آرامش و سلامت مردم داشتند.
شهبازی افزود: رهبری فرمودند که تابع نظرات کارشناسی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 19101

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۳۰۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۶۰۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۵۱ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۴۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۴۹۶۱۴۴ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026