تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت : ۱۵:۵۶

مردم ولی نعمتان ما هستند و باید در این شرایط سخت تدابیر لازم را برای کمک به آنها داشته باشیم/ همدلی مومنانه مسیری است که در البرز تداوم و استمرار خواهد داشت

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طی همکاری استانداری البرز، بنیاد مستضعفان کشور و کمیته امداد امام خمینی (ره) پویش همدلی مومنانه برای کمک به اقشار کمتر برخوردار جامعه بویژه آسیب دیدگان شیوع کرونا، راه اندازی شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در مراسم پویش همدلی مومنانه که روز یکشنبه در ملک آباد با حضور خیرین، نیکوکاران و مسئولان استان برگزار شد، با اشاره به اینکه همواره کار خیر گوی سبقت را از تمامی امور ربوده است، افزود: در آخرین سفر دکتر فتاح رییس بنیاد مستضعفان کشور به البرز، موضوعات بسیاری مورد گفتگو قرار گرفت که وی اشاره کرد مردم البرز در کمک، بخشش و امداد رسانی همواره شهره هستند و سال گذشته در این راستا البرز رتبه نخست نیکوکاری کشور را کسب کرد.

وی با اشاره به اینکه طرح های بسیاری برای مدیریت بیماری کرونا در سراسر کشور اجرایی شد که فاصله گذاری اجتماعی از جمله آنها بود، ادامه داد: شیوع کرونا، حادثه ای بود که تمام جهان را درگیر کرد و در کشورمان نیز تبعاتی داشت و عده ای عزیزان خود را از دست دادند.

شهبازی گفت: کسبه، اصناف و تولیدکنندگان البرز در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی جلودار بودند و به شکل داوطلبانه نسبت به تعطیلی موقت واحد خود اقدام کردند که به طبع آسیب هایی نیز در برداشت و عده ای شغل خود را از دست دادند.

وی افزود: مقام معظم رهبری بر راه اندازی پویش های بخشش ایرانیان با بهره گیری از ظرفیت خیرین و نیکوکاران برای کمک به محرومان و اقشار آسیب دیده در شیوع کرونا در کشور تاکید دارند و این اقدام نیز در البرز اجرایی شد.

استاندار البرز عنوان کرد: رییس محترم بنیاد مستضعفان کشور نیز در این مسیر البرز را همراهی کردند و ۵ میلیارد تومان به این امر اختصاص یافت و امروز با همکاری استانداری البرز، بنیاد مستضعفان کشور و کمیته امداد امام خمینی (ره) هزار بسته حمایتی بین مردم کمتر برخوردار توزیع می شود.

وی با اشاره به اینکه مردم ولی نعمتان ما هستند و باید در این شرایط سخت تدابیر لازم را برای کمک به آنها داشته باشیم، گفت: این مسیر همواره استمرار خواهد داشت و برای سایر نقاط نیز چنین تدبیری اندیشیده خواهد شد.

شهبازی افزود: از دکتر فتاح رییس محترم بنیاد مستضعفان کشور که همواره در کار خیر پیشتاز هستند و عنایت ویژه ای به مسیر خیر و خیرخواهی البرز دارند، کمال تشکر را دارم.

فایل دانلود:

کد خبر : 19023

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۰۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۵۵۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۸۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۴۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۱۶۹۶۴۵ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026