تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت : ۱۵:۰۷

فعالیت کلینیک های مجازی در البرز آغاز شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از آغاز فعالیت کلنیک های مجازی دراین استان خبرداد .


 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، حسین کریم روز یکشنبه در حاشیه نشست ستاد ملی کرونا با حضور ریاست جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس افزود: دراین طرح تلاش می شود تا با فاصله گذاری در بخش های درمانی سلامت کادر درمانی و بیماران هر چه بیشتر تامین شود.
وی ادامه داد:  براین اساس افراد از منزل و محل کار می توانند با پزشک ارتباط برقرار کنند و فقط در موارد ضروری مراجعه به مراکز درمانی داشته باشند.
کریم تاکید کرد: بیماری ویروسی کرونا درس مهمی داشت و آن این بود که در صورت شیوع یک بیماری ممکن است مراکز درمانی به نقاط خطرناک تبدیل شود که دراین زمینه موضوعاتی از قبیل درمان مجازی مورد توجه قرار گرفت.
رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: اکنون در راستای فعالیت کلنیک های مجازی به دنبال نسخه نویسی الکترونیکی هم هستیم تا با اجرای این طرح های مجازی بتوانیم هرچه بیشتر به سلامت کادر درمان و بیماران کمک کنیم.
وی اضافه کرد: امروز درستاد ملی کرونا سیاست های آزاد سازی فعالیت های اجتماعی در نقاط مختلف کشور مورد توجه قرار گرفت که براین اساس در استان البرز شهرستان طالقان به دلیل قرار داشتن در وضعیت سفید از آزاد سازی فعالیت اجتماعی برخوردار شد.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم این وضعیت سفید بعد ازشهرستان طالقان ، شهرستان نظرآباد را در بربگیرد و در استان البرز در روزهای اخیر به رغم فعالیت های اجتماعی  و عادی ترشدن روال کاری افزایش آمار به صورت بحرانی نداریم اما این استان همچنان در کنترل است.
کریم تاکید کرد: کنترل استان البرز با روش های غربالگری و تشدید تست ها خواهد بود تا منطقه به منطقه این استان با وضعیت سفید رو به رو شود.

فایل دانلود:

کد خبر : 19020

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۷۵

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۳۴۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۵۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۰۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۱۶۹۴۳۵ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026