تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۲۴

اکنون زمان باج گیری و تضعیف روحیه عمومی از طریق نشر اخبار حاشیه ای و مخرب نیست/در این برهه خطرناک باید برای آگاهی بخشی همراه و همدل باشیم/قرنطینه خانگی بهترین شیوه پیشگیری و درمان کرونا است/۳۰۰ تخت نقاهتگاهی در البرز تجهیز و آماده خدمات رسانی است/طرح زوج و فرد در کرج ادامه دارد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ما می دانیم چه کسانی و با چه اهدافی پشت پرده و حامی تخریب چی های فضای مجازی هستند و با ارعاب مسئولان از طریق شایعه پراکنی و حاشیه نگاری، درصدد باج گیری هستند ولی این حربه ها نخ نما شده و راهی به جایی ندارد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در جلسه ستاد ملی کرونا با تاکید بر ضرورت تداوم همراهی اصناف در راستای تعطیلی مراکز عرضه کالاهای غیرضروری، افزود: فرمانداران جهت نظارت بر روند اقدامات مقابله با کرونا در شهرهای اقماری با اهتمام ویژه ای وارد عمل شوند.
وی با اشاره به اینکه بسیج و سپاه پاسداران استان به جد وارد عمل شده اند و تلاش های آنها قابل تقدیر است، ادامه داد: باید از ظرفیت های مردمی، سازمان های مردم نهاد و پویش های اجتماعی، بهره برداری بیشتری شود.
وی افزود: در خصوص نقاهتگاه های البرز نیز خبرهای خوبی به گوش می رسد و هزار و 49 تخت در نظر گرفته شده و 300 تخت اکنون تجهیز و آماده بهره برداری است.
استاندار البرز با بیان اینکه تجربه موفق در کل دنیا برای مقابله با شیوع کرونا، قرنطینه خانگی است، اضافه کرد: در ستاد ملی مصوب شد که خرید و فروش اینترنتی نیز با همراهی صدا و سیما حمایت و تقویت شود.
وی به ضرورت تامین به موقع الکل برای واحدهای تولید مواد ضدعفونی کننده اشاره کرد و گفت: در تردد خودروها نیز طرح زوج و فرد در تمامی نقاط کرج همچنان باید ادامه داشته باشد.
شهبازی افزود: اکنون شرایط به گونه ای نیست که مجالی برای پرداختن به حواشی مخرب باشد، ولی عده ای بدنبال کسب درآمد و باج گرفتن در این برهه حساس و خطرناک هستند و دلسوز مردم نیستند.
استاندار البرز گفت: مردم و رسانه های دارای مجوز و اصیل، مطالبه جدی دارند که دست این افراد از صحنه پاک اطلاع رسانی و رسالت خبرنگاری کوتاه شود.
وی افزود: در ستاد ملی مقرر شد دو سوم جمعیت کارکنان در محل کار حضور پیدا نکنند تا تردد کمتری صورت گیرد.

فایل دانلود:

کد خبر : 18512

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۷۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۴۹۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۴۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۴۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۴۹۶۰۳۶ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026