تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۰۹:۵۷

مردم را در جنگ با کرونا تنها نمی گذاریم/شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، ضد عفونی کردن معابر و اماکن عمومی را با جدیت انجام دهند/ از انتشار اخبار ناامید کننده با هدف تضعیف روحیه مردم، جلوگیری شود/مسئولی که در این جنگ از میدان بگریزد باید در پیشگاه خداوند و مردم پاسخگو باشد

نماینده عالی دولت در استان البرز خطاب به اعضای ستاد استانی مقابله با کرونا، افزود: اکنون در جنگ قرار داریم و ما بعنوان اعضای ستاد مقابله، باید با تمام قوا در صحنه باشیم و مردم را تنها نگذاریم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در ستاد استانی مبارزه با کرونا که روز دوشنبه به صورت ویدئو کنفرانس با حضور اعضای ستاد برگزار شد، افزود: بخش بالایی از مردم به این باور رسیده اند که باید در خانه بمانند تا از گرفتاری در بند کرونا در امان باشند.

وی با تاکید بر ضرورت هماهنگی فرمانداران با شهرداری ها و دهیاری ها برای ضدعفونی کردن معابر، ادامه داد: مدیریت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نیز باید از سوی فرمانداران صورت گیرد تا اخبار نادرست و ناامید کننده با هدف تضعیف روحیه مردم، منتشر نشود.

شهبازی گفت: همه با دست در دست هم دهند تا دولت بتواند به برنامه ریزی بهتر و بیشتر برای دوران پس از کرونا بپردازد چراکه مردم در این شرایط با مشکلاتی مواجه شده اند که ضرورت دارد تدابیر لازم جهت مساعدت به آنها اتخاذ شود.

استاندار البرز گفت: سربازی که در این جنگ، شانه خالی کند و از میدان بگریزد، باید در پیشگاه خداوند و مردم پاسخگو باشد.

فایل دانلود:

کد خبر : 18505

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۶۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۱۲۷۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۷۸ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۲۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۶۷۷۲۴۸ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026