تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۰۹:۴۶

قدردانی استاندار البرز از همراهی داوطلبانه اصناف استان/ پویش های مردمی مقابله با کرونا در البرز فعالیت خود را آغاز کرده اند/ جای هیچ گونه نگرانی نیست، انبارها و فروشگاه های البرز مملو از کالاست/ مسئولان در محل کار و مردم در خانه به مقابله با شیوع کرونا می پردازند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: از تمامی صنوفی که به صورت داوطلبانه نسبت به تعطیلی واحد خود اقدام کرده و پویش های مردمی برای مقابله با کرونا راه انداخته اند، نهایت قدردانی را دارم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در ستاد استانی مبارزه با کرونا که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور اعضای ستاد برگزار شد، افزود: انبارهای مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی مردم در البرز پر و اطمینان بخش است و تولیدکنندگان نیز با قوای بیشتری در حال فعالیت هستند.

وی ادامه داد: فروشگاه های عرضه کالاهای اساسی مردم نیز با رعایت اصول بهداشتی، فعال هستند و طی بازدیدی که صورت گرفت، محصولات بدون افزایش قیمت عرضه می شوند.

شهبازی با قدردانی از مردم که در خانه ماندند و از ترددهای غیرضروری خودداری کردند، گفت: اقدامات و همراهی های مجموعه قضائی و نیروهای نظامی و انتظامی و سپاه پاسداران استان بسیاری قابل تقدیر است.

وی افزود: در تعاقب سیاست های ملی برای مقابله با کرونا، طی برنامه ریزی های صورت گرفته، اصناف البرز اعلام آمادگی برای همراهی در این مسیر داشتند و نسبت به تعطیلی داوطلبانه مراکز عرضه کالاهای غیر ضرور اقدام کردند.

استاندار البرز اضافه کرد: در البرز به سمتی می رویم که از موج اول شیوع کرونا با کمترین آسیب خارج شویم.

شهبازی عنوان کرد: راه اصلی ریشه کنی این بیماری، قرنطینه است و مردم نیز در این راستا همراهی خوبی داشته اند، مسئولان نیز به صورت تمام وقت به تبعیت از دستور رییس جمهور محترم در محل کار خود حضور دارند.

فایل دانلود:

کد خبر : 18495

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۹۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۱۷۶۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۶۵۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۹۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۶۷۷۷۴۳ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026