تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۲۲:۳۵

بازدید استاندار البرز از فروشگاه ها و نانوایی های شهر کرج/ همکاری و همراهی اصناف و مردم قابل تقدیر است/ فروشگاه های عرضه کالاهای اساسی مردم به صورت تمام وقت دایر هستند/ سایر صنوف غیرضروری دایر نیستند

نماینده عالی دولت در استان البرز با حضور در سطح شهر کرج به بررسی وضعیت صنوف پرداخت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در این بازدید که روز یکشنبه صورت گرفت، ضمن قدردانی از همکاری و همراهی مردم در راستای عدم بازگشایی فروشگاه ها و مراکز خرید غیر ضروری و همچنین کاهش چشمگیر تردد در معابر، قدردانی کرد.

وی ادامه داد: مراکز عرضه کالاهای اساسی مردم و همچنین نانوایی های استان با تمام توان و بدون هیچ گونه کمبودی، در حال خدمات رسانی هستند.

شهبازی گفت: سایر صنوفی که خدمات آنها غیرضروری است نیز در راستای کمک به کاهش تردد جهت توقف زنجیره شیوع کرونا، همکاری ویژه ای داشته و مراکز خود را تعطیل کرده اند.

وی با بیان اینکه همکاری و تعامل مردم البرز در راستای مبارزه با شیوع کرونا قابل تقدیر است، افزود: اکنون شرایط در البرز تحت کنترل است و راه اندازی پویش های مردمی برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نیز تاثیر بسزایی در این روند دارد.

استاندار البرز عنوان کرد: در سایه این همراهی و هم افزایی به طور قطع شاهد کمترین آسیب و تسریع در ریشه کنی این ویروس شوم خواهیم بود.

فایل دانلود:

کد خبر : 18491

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۵۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۱۶۰۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۶۳۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۶۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۶۷۷۵۷۸ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026