تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۱۴:۱۹
استاندار البرز:

با همراهی مردم، قادر به شکستن زنجیره شیوع کرونا هستیم/شرایط در البرز برای مقابله با شیوع کرونا، تحت کنترل است/از مسافران عاجزانه درخواست دارم اکنون به البرز سفر و تردد نکنند/مراکز عرضه کالاهای اساسی به صورت تمام وقت خدمات ارائه می دهند ولی سایر فروشگاه ها فعالیت نمی کنند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: تنها با همکاری مردم، قادر به شکستن زنجیره شیوع کرونا ویروس هستیم از این رو از همراهی و همکاری تمامی شهروندان در عمل به توصیه‌های پزشکی، بهداشتی و درمانی مقابله با کرونا قدردانی می کنم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در جلسه ستاد استانی مبارزه با کرونا که روز شنبه در استانداری البرز برگزار شد، ضمن قدردانی از همراهی مجموعه استان برای در راستای پیشگیری و درمان این بیماری، افزود: بر اساس گزارش رییس دانشگاه علوم پزشکی، در سایه این همراهی ها و اهتمام ویژه که با بسیج مجموعه استان طبق تاکیدات دکتر روحانی بعنوان رییس ستاد ملی مبارزه با کرونا صورت گرفته؛ همه چیز در البرز برای مقابله با شیوع، تحت کنترل است.
وی ادامه داد: پس از فرمان مقام معظم رهبری نیز تمامی نیروهای نظامی، انتظامی، بسیج و سپاه پاسداران البرز با جدیت بیشتری وارد عمل شده اند و انصافا همراهی بسیار خوبی داشته اند.
شهبازی با  تاکید بر اینکه توقف شیوع کرونا علاوه بر تلاش مسئولان به یاری مردم نیاز دارد، گفت: در کنار مردم هستیم و با تمام توان برای شکستن زنجیره شیوع کرونا ویروس تلاش می کنیم.
استاندار البرز اضافه کرد: البرزنشینان به مهمان نوازی شهره اند ولی از مهمانان عزیز عاجزانه درخواست دارم در راه ریشه کن شدن کرونا، همراه ما باشند و در این شرایط به البرز سفر  و تردد نکنند. 
وی گفت: با هم افزایی اصناف البرز نیز تردد مردم به مراکز خرید و فروشگاه ها محدود می شود ولی مراکز عرضه کالاهای اساسی مردم به صورت تمام وقت خدمات ارائه می دهند.

فایل دانلود:

کد خبر : 18480

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۱۵

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۱۳۸۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۹۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۳۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۶۷۷۳۵۸ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026