تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۸:۴۷

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بیانگر اتحاد و اقتدار ملی است//مردم با مشارکت در انتخابات توطئه دشمنان نظام را خنثی می کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را بیانگر اتحاد و اقتدار ملی عنوان کرد و گفت: مردم با مشارکت سیاسی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توطئه دشمنان نظام را خنثی می کنند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، جهانگیر شاهمرادی با بیان این مطلب در جلسه شورای اداری و نشست با فعالان اقتصادی شهرستان نظرآباد اظهار داشت: حضور پرشور و شعور مردم در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی همواره مایه مباهات نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است. 
وی افزود: در این دوره از انتخابات نیز صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی نیز همراه و همگام با سایر اقشار جامعه باید حمایت و همراهی خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی به منصه ظهور و بروز برسانند.
 این مسئول یادآور شد: تمام تلاش دشمن ایجاد ناامیدی در مردم است که از همه شما عزیزان دعوت می کنم در جهت نمایش استقامت، اتحاد و اقتدار ملی، همچون همیشه در روز جمعه دوم اسفند در انتخابات پیش رو حضور پرشور داشته و مکر و نیرنگ های نظام سلطه را ناکام گذارید.
 شاهمرادی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه امروز در کشور بواسطه همکاری و تعامل مردم و مسئولان با کمبود کالای داخلی مواجه نبودیم، خاطر نشان کرد: در سالی که مزین به نام رونق تولید است آمارها بیانگر بهبود وضعیت شاخص های تولید داخلی هستیم.
 معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز تاکید کرد: تحریم های اقتصادی علیه ایران تلنگری بر حوزه های تولیدی و صنعتی بود تا با شناسایی نقاط ضعف و قوت خود بتوانیم سرعت چرخ های تولیدی کشور را با سرعت بیشتری به حرکت درآوریم. 
وی افزود: این مهم بیانگر این است که تحریم ها نه تنها بر ما اثر سوء نداشته بلکه تلنگری بود تا بدنبال ضعف های خود رفته و برای خودکفایی ملی تلاش چندبرابر کنیم. 
شاهمرادی یادآور شد: امسال در حوزه اشتغال که تحریم ها نیز به نسبت سالهای قبل بسیار بیشتر شده بود 33هزار نفر بیمه اجباری جدید داشته ایم که بیانگر این است صنعتگران و تولیدکنندگان ما راهکار تولید کالای با کیفیت داخلی در شرایط سخت تحریمی را یافته اند و با اقتدار ایستادگی می کنند.

فایل دانلود:

کد خبر : 17985

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۴۲

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026