تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۲۳:۱۳

آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از بامداد روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه به مدت یک هفته // تایید صلاحیت ۱۴۰ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در البرز// کلیه نامزدها و طرفدارانشان موظفند قوانین تبلیغاتی را رعایت کنند

رئیس ستاد انتخابات استان البرز با بیان اینکه جلب مشارکت حداکثری و لزوم رعایت اصل بیطرفی از سوی مسئولان برگزاری انتخابات مورد تاکید جدی استاندار البرز می باشد، افزود: آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از بامداد روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه تا ۸ صبح اول اسفندماه به مدت یک هفته خبر داد.


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان، نورمحمد فردی در مصاحبه اختصاصی با رادیو انتخابات با اشاره به زمان شروع و پایان فعالیت های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در اجرای ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۴۰ آئین نامه اجرایی آن فعالیت های تبلیغاتی کلیه نامزدهای تایید صلاحیت شده از بامداد روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه آغاز و در ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه اول اسفندماه یعنی ۲۴ ساعت قبل از شروع اخذ رای پایان می یابد. 
وی با اشاره به لزوم برگزاری مطلوب انتخابات خاطرنشان کرد: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای نقش موثری در شکست توطئه های دشمنان دارد و بر این اساس در دوم اسفندماه حماسه دیگری توسط مردم رقم می خورد. 
رئیس ستاد انتخابات استان البرز با بیان اینکه هزار و 200 شعبه اخذ رای در سطح استان پیش بینی شده است، افزود: در مجموع شعب ثابت و سیار در سطح استان هزار و 104 شعبه ثابت است و ۹۶ شعبه به صورت سیار می باشد.
 معاون استاندار همچنین تصریح کرد: از این تعداد هزار و ۶ شعبه شهری و ۱۹۴ شعبه روستایی است.
 فردی گفت: نامزدهای تائید صلاحیت شده در چهارچوب قانون فعالیت های تبلیغاتی خود را انجام دهند و از طرفی کلیه نامزدها و طرفدارانشان موظفند با آرامش کلیه قوانین تبلیغاتی را کاملا رعایت کنند و ویژگی و توانمندی خود را برای مردم تبیین و تحلیل نمایند و از تخریب یکدیگر پرهیز کنند. 
 وی با بیان اینکه تعداد داوطلبان ثبت نام شده در استان ۳۷۹ نفربودند تاکنون تعداد ۱۸ نفر انصراف داده و تعداد 12 نفر هم در خواست انتقال از سایر حوزه ها به این استان داشتند که با انتقال ۱۰ نفر به استان موافقت شده است. 
تایید صلاحیت 140 داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در البرز 
رئیس ستاد انتخابات استان البرزگفت: صلاحیت 140نفر از داوطلبان استان البرز برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان تایید شد. فردی با اشاره به تعداد نیروهای اجرایی که با ستاد انتخابات استان البرز همکاری می کنند گفت: حدود 23 هزار نفر در دوم اسفند با ستاد انتخابات استان البرز همکاری می کنند تا زمینه و شرایط برای برگزاری انتخابات مطلوب و با حضور حداکثری مردم فراهم شود.
 وی افزود: تخلفات احتمالی توسط بازرسین، فرمانداری ها و هیات های نظارت رصد می شود و با متخلفین توسط مبادی ذی ربط برخورد قانونی خواهد شد.

فایل دانلود:

کد خبر : 17864

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۴۶

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026