تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۴:۰۵

جلسه کمیته رفاهیات استانداری البرز برگزار شد

کمیته رفاهیات با حضور معاونان استاندار و مدیران مرتبط در دفتر توسعه مدیریت و منابع استانداری برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، نخستین جلسه کمیته رفاهیات در زمان تصدی زهرا صیادی در سمت سرپرستی معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز، با حضور معاونان استاندار و مدیران مرتبط در دفتر توسعه مدیریت و منابع برگزار و بر رعایت عدالت قانون در تنظیم قراردادها و الگوی کاری تاکید شد.
صیادی در این نشست با اشاره به توصیه دکتر شهبازی استاندار محترم البرز بر حاکمیت قانون، عدالت و انصاف در تعاملات کاری و تنطیم قراردادها گفت: مشی ارزشمند استاندار نقشه راه تعاملات و رفتار سازمانی مجموعه معاونت توسعه مدیریت و منابع است و ان شالله از اول سال آینده به صورت جدی جامه عمل خواهد پوشید.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع با بیان تضییقات ناعادلانه بین المللی ناشی از بیدادگری و اقدامات ظالمانه رهبر خود خوانده جهان علیه کشورمان، کاربست ظرفیت های مشترک و مشاع مجموعه استانداری و همه دستگاههای اجرایی و حتی بخش خصوصی را در عبور موفق از این برهه زمانی موثر دانشت و بر عامل هم افزایی تاکید کرد.
وی ملاک عمل مالی معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری را عنایت همزمان به مقدورات و محذورات موجود دانست و صرفه جویی در تمام سطوح و تمام دستگاههای اجرایی استان را عاملی موثر در برابر تضییقات موجود عنوان کرد.
نورمحمد فردی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار نیز با تاکید بر الگوی که متضمن رعایت عدالت و قانون باشد، بهره گیری از همه ظرفیت ها را با رعایت مر قانون، در مبارزه با جنگ تحمیلی اقتصادی دشمن موثر توصیف کرد.
جهانگیر شاهمرادی معاون هماهنگی امور اقتصادی نیز با تشریح نحوه قراردادهای معاونت، بر ضرورت تجدید نظر مطابق قوانین و مقررات در این قراردادها اشاره کرد.
عباس اسلامی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد بازرسی و امور حقوقی استانداری البرزبا اشاره به ایام پایانی سال، تلاش در جهت تامین رفاهیات کارکنان را از اولویت را اولویت های کاری دانست.
این نشست با هم اندیشی حاضران در خصوص موضوعات رفاهی مجموعه استانداری و قرار دادهای موجود ادامه یافت و مقرر شد جلسه آتی با حضورفرمانداران شهرستان های استان در جهت هم افزایی برگزار شود.

فایل دانلود:

کد خبر : 17850

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۴۶

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026