تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۴:۰۰

نمایندگان فرماندار، بخشدار و کلیه عوامل اجرایی بر وظایف قانونی مسلط باشند

رئیس ستاد انتخابات استان البرز با تاکید بر اینکه با جدیت بر مدار قانون حرکت کنید، گفت: نماینده فرماندار به عنوان محور و هماهنگ کننده در شعب اخذ رای است.


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز، فردی در سمینار آموزشی ویژه نمایندگان فرماندار در " انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی"، که در محل سالن میلاد برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام شهدا و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، فرا رسیدن چهلمین سالروز شهادت سردار سلیمانی و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با اشاره به آمادگی برای برگزاری انتخابات مجلس در استان البرز اظهار داشت: انتخابات در استان در امنیت کامل برگزار می شود .
وی خطاب به نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای تأکید کرد: شما به عنوان نمایندگان فرماندار انگار خود فرمانداران در شعب اخذ رای هستید و باید با جدیت بر مدار قانون حرکت کنید.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: همه نمایندگان فرمانداران چند روز قبل از روز اخذ رای  به شعبه های اخذ رای مراجعه کنند و تمامی امکانات از جمله تلفن و برق و افرادی که در روند انتخابات با شما همکاری دارند را هماهنگ نمائید .
فردی با بیان اینکه آگاهی از ابزار و امکانات مورد نیاز شعبه توسط نمایندگان فرماندار ضروری است، تصریح کرد: نمایندگان فرماندار به هیچ عنوان مسؤولیت خود را به شخص دیگری تفویض نکنند.
رئیس ستاد انتخابات خطاب بر نمایندگان فرمانداران در شعب اخذ رای گفت: قانون و دستور العمل های انتخابات را مطالعه نمائید و با مردم در روز اخذ رای همراه باشید تا انتخابات در صحت و سللامت برگزار شود.
رئیس ستاد انتخابات با بیان اینکه نماینده فرماندار در شعب اخذ رأی باید اشرافیت کامل بر مسائل شعب و افراد مجموعه داشته باشد، افزود: حفاظت از رأی مردم به عنوان حق الناس از وظایف همه عوامل اجرایی انتخابات در استان  است و رعایت نمودن اصل بیطرفی و مر قانون مورد تاکید است.

فایل دانلود:

کد خبر : 17781

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۴۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026