تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۵:۰۴

گازرسانی به روستاهای استان با هدف افزایش رفاه روستاییان و توسعه گردشگری روستایی با اهتمام ویژه ای دنبال می شود/ساوجبلاغ تا پایان سال ۹۹ به شهرستان سبز تبدیل می شود/کسب رضایتمندی مردم را برنامه محور در جای جای البرز دنبال می کنم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طبق آمار حوزه عمرانی در مقایسه با سال ۹۷ پروژه‌ها و طرح‌های مورد بهره‌برداری در استان البرز در سال ۹۸ بیش از ۵۰۰ درصد رشد داشته است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در حاشیه افتتاح پروژه گاز رسانی به روستای سفیداران شهرستان ساوجبلاغ استان البرز افزود: این نکته بسیار با اهمیت و قابل تامل است که  در این وضعیت و شرایط سخت تحریمی که دشمنان اقتصاد ما را نشانه گرفته‌اند در استان البرز بیش از ۴۱۵ پروژه به بهره برداری رسیده است. 
 وی با بیان اینکه کسب رضایتمندی مردم را برنامه محور در جای جای البرز دنبال می کنم، گفت: بیش از ۳۲۰۰ میلیارد تومان سهم بخش خصوصی و دولتی اعتبار در این پروژه‌ها بوده تا رضایت مردم در استان البرز را فراهم آورد.
 شهبازی گفت: در هشتمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر به اتفاق مسئولین استانی و شهرستانی به ساوجبلاغ آمدیم و ۱۳۵ پروژه عمرانی، صنعتی، آموزشی و فرهنگی با میزان سرمایه گذاری ۲ هزار و ۶۱۰ میلیارد ریال و ظرفیت اشتغال‌زایی برای ۱۷۰ نفر گشایش یافت.
 وی افزود: امروز مشعل گاز روستای سفیداران شهرستان ساوجبلاغ به همت شرکت ملی گاز استان البرز روشن شد و این نوید خوبی برای توسعه گردشگری این روستای خوش آب و هوا که ۴۰ کیلومتر با مرکز استان فاصله دارد، است. استاندار البرز گفت: امیدواریم با تقویت زیرساخت‌های مناسب و سیستم ارتباط تلفنی و استفاده از شبکه اینترنت نسل سوم تلفن همراه امکانات رفاهی این روستا بیش از پیش تامین گردد. 
 وی با بیان اینکه عملیات اجرایی گازرسانی به این روستا در اردیبهشت امسال آغاز شده بود، افزود: شهرستان ساوجبلاغ دارای ۸۷ روستا است که تا بهمن امسال ۷۶ روستا گازرسانی شده بود که ۴ روستا نیز در دهه فجر امسال گازرسانی شد.  
شهبازی گفت: طبق تعهدات اداره گاز استان، از ۷ روستای باقی مانده، ۳ روستا در هفته دولت ۹۹ و ۴ روستا نیز در دهه مبارک فجر ۹۹ گازرسانی می شود.

فایل دانلود:

کد خبر : 17754

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۷۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026