تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۳:۰۸

از رای مردم بعنوان حق الناس و ناموس حفاظت می کنیم/برای برگزاری انتخاباتی سالم، رقابتی، امن و با مشارکت بالا، تدابیر لازم اندیشیده شده است/تکالیف قانونی خود را به نحو مطلوب انجام می دهیم/مشارکت بالای مردم در انتخابات، ضامن آینده ای بهتر است/آنچه از صندوق ها خارج می شود، خواست و نظر مردم است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: مردم اطمینان داشته باشند، آنچه که در صندوق ها است، قرائت می شود و مجموعه بخش اجرایی انتخابات بجهت مسئولیتی که قانون بر عهده ما گذاشته، حتما از رای مردم بعنوان حق الناس و ناموس حفاظت می کنیم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در بازدید سرزده از سایت تجمیع آرا مرکز شهید خدایی کرج که روز شنبه صورت گرفت، با اشاره به اینکه تمامی امکانات، تجهیزات و لوازم برگزاری انتخابات در البرز فراهم است، افزود: بر این اساس با وجود امکانات، نیروی انسانی آموزش دیده و مردم البرز آمادگی کامل را برای برگزاری انتخاباتی در شان جمهوری اسلامی، داریم. 
 وی با بیان اینکه ۲ حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد و ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان را در البرز داریم، ادامه داد: از این ۲ حوزه مجموعا ۳ نماینده از البرز وارد مجلس شورای اسلامی می شوند.
 شهبازی گفت: کاربران رایانه در این سایت حاضر می شوند و طبق روال، فرآیند انتخابات طی می شود و وزیر محترم کشور و مسئولان مربوطه روند امور را رصد می کنند.
 وی افزود: تاکنون قوانین توسط مسئولان برگزاری انتخابات و داوطلبان رعایت شده و خللی در امور ایجاد نشده است. استاندار البرز اضافه کرد: نامه ای از وزارت کشور مبنی بر تبیین قانون شفافیت منابع مالی انتخابات ابلاغ شده و فرمانداران در حوزه انتخابیه خود از داوطلبان بخواهند که هر چه سریع تر مسئولان مالی و حساب های خود را معرفی کنند تا در سامانه جامع مربوطه وارد شود. 
 وی گفت: راهبرد ما برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند است و به طور قطع این روند به جد رصد می شود. 
 وی عنوان کرد: از مردم هوشمند البرز بعنوان ایران کوچک انتظار می رود که پرشورتر از همیشه پای صندوق های رای در ۲ اسفندماه امسال حضور پیدا کنند.
 شهبازی گفت: چراکه این مشارکت تاثیر بسزایی در آینده فرزندان ما و میهن اسلامی خواهد داشت.
 وی با قدردانی از فرمانداران و تیم ستاد انتخابات استان، افزود: بیش از ۲۳ هزار نفر عوامل اجرایی انتخابات هستند و کار بزرگی است که برای آن تدارک لازم دیده شده است. شهبازی افزود: ۸ صبح روز ۲ اسفندماه باید صندوق ها فعال باشند و بر این باور هستیم که باید جزو اولین استان هایی باشیم که نتایج انتخابات را اعلام می کند.

فایل دانلود:

کد خبر : 17746

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۶۸

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026