تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۹:۰۹

بازدید رئیس ستاد انتخابات استان از بخشداری آسارا // انتخابات گردش قدرت در جامعه است

رئیس ستاد انتخابات استان گفت: در راستای سیاست های راهبردی مدیریت عالی استان و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و به منظور بررسی آخرین روند انتخابات در سطح استان بازدید از بخشداری آسارا بعمل آمد.


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان، فردی در بازدید از بخشداری آسارا اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی انجام شده از کلیه فرمانداری ها و بخشداری ها بازدید و مورد به مورد اقدامات انجام شده در خصوص تعیین عوامل اجرایی و تامین وسایل نقیله و تغذیه و همچنین نمایندگان فرمانداری و بخشداری و همچنین امکانات و تجهیزات برای انتخابات بررسی می شود و در این بازدید کلیه نیازها پیش بینی و برنامه ریزی شده بود و خوشبختانه در این خصوص مشکلی مشاهد نشد. 
وی در خصوص اهمیت و جایگاه و نقش انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: یکی از ارکان اصلی قدرت قوه مقننه است که مسئولیت قانون گذاری و نظارت بر اجرای آن را بر عهده دارد. 
 فردی تصریح کرد: بنابراین در راستای سیاست های کلی و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مشارکت حداکثری مردم در امر انتخابات آن هم در شرایط فعلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تجربه ثابت کرده که هر جا مردم در صحنه باشند توطئه های دشمن عقیم می ماند و از طرفی حضور مردم و مشارکت حداکثری مردم باعث بیمه انقلاب اسلامی خواهد شد.
 وی افزود: بهترین شیوه گردش قدرت در دنیا از راه دموکراسی و آن هم انتخابات است که خوشبختانه در نظام جمهموری اسلامی ایران مردم می توانند آزادانه سرنوشت چهار ساله خودشان را رقم بزنند و کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب نمایند.
 معاون استاندار با بیان اینکه بنابراین مسئولیت دست اندرکاران وظیفه دارند زمینه حضور مردم برای مشارکت هر چه بیشتر در امر انتخابات را فراهم نمایند و از طرفی بی طرفی و اجرای دقیق قانون مورد تاکید می باشد. 
وی افزود: امنیت و آرامش در استان مهیا است و مردم خودشان بایستی سر نوشت خودشان را رقم بزنند. 
شایان ذکر است معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز و هیات همراه از بخش های مختلف اداری بخشداری آسارا بازدید بعمل آورد.
 در این بازدید 2 ساعته ؛ مهرور مدیرکل امنیتی و انتظامی و یگانه مدیرکل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری وی را همراهی کردند. 
 فردی ضمن عرض خداقوت صمیمانه به همکاران و تقدیر از فعالیت آنان، از نزدیک در روند جاری، مسائل و مشکلات حوزه های مختلف اداری به خصوص عوامل اجرایی انتخابات قرار گرفت.

فایل دانلود:

کد خبر : 17652

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۲۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026