تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ ساعت : ۱۳:۰۷

حمایت از دامداری های سنتی روستاهای البرز در راستای مهاجرت معکوس است/تاکید استاندار البرز بر حمایت از روستاییان استان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز حمایت از دامداری های سنتی روستاهای البرز را در راستای طرح مهاجرت معکوس عنوان کرد و گفت: با تاکید استاندار البرز حمایت همه جانبه از روستائیان استان در دستور کار استانداری قرار دارد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، جهانگیر شاهمرادی با بیان این مطلب در جلسه بررسی رفع موانع پرداخت تسهیلات برای واحدهای دامداری روستاهای استان اظهار داشت: تسهیل در پرداخت تسهیلات به حدود 4 هزار و 500 واحد دامداری روستایی در راستای اجرای سیاستهای توسعه روستایی و تحقق طرح مهاجرت معکوس است که باید با دقت نظر مدیران کل دستگاه های ذیربط بیش از پیش مورد توجه و دقت نظر قرار گیرد.
وی افزود: در اجرای طرح مهاجرت معکوس که یکی از الزامات آن حفظ بافت روستاها و جلوگیری از تخلیه و تبدیل روستاها به شهر است، زیرساختهایی باید مدنظر و توجه قرار گیرد که از آن جمله می توان به ارائه خدمات مختلف و همچنین حفظ اشتغال موجود در روستاها اشاره کرد.
این مسئول با بیان اینکه عمده فعالیت روستائیان استان در حوزه کشاورزی و دامداری است، خاطر نشان کرد: در حوزه حمایت از دامداری های موجود در استان با همکاری بانک کشاورزی به عنوان بانک عامل در این حوزه به دامداری های سنتی، تسهیلات مورد نیاز اعطا می شود.
شاهمرادی افزود: انتظار می رود بانک کشاورزی نسبت به تسهیل و تسریع در اعطای تسهیلات بانکی به واحدهای سنتی دامداری اقدام و گزارش آن را به استانداری اعلام نماید.

فایل دانلود:

کد خبر : 17239

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۷۲

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۲۱۷۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۶۴۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۵۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۴۰۹۹۳۸ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026