تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ ساعت : ۰۹:۱۷

قانون فصل الخطاب انتخابات است/یک رای هم در انتخابات مهم است/ناامید کردم مردم بخشی از جنگ نرم دشمن است

رئیس ستاد انتخابات استان با بیان اینکه برگزاری انتخابات سالم مهمترین تاکید وزیر کشور و مقام عالی دولت در استان است، گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری رای مردم حق الناس است و اگر مواردی از دخالت دست اندرکاران انتخابات به نفع یا ضرر افراد و جریانهای سیاسی مشاهده شود به هیچ وجه از آن چشم‌پوشی نخواهیم کرد.


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان، فردی در بازدید از حوزه انتخابیه فرعی ستاد انتخابات شهرستان طالقان و همچنین درنشست مشترک با اعضای هیات اجرایی، هیات نظارت و بازرسی و کمیته های ستاد انتخابات در فرمانداری طالقان با تاکید بر شعار قانون مداری، بی طرفی و انسجام ملی اظهار داشت: مشارکت مردم انقلاب را بیمه می کند و پیوند ناگسستنی بین مردم و حاکمیت با حضور حداکثری مردم رقم خواهد خورد.
وی با بیان این مهم که در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران جایگاه و نقش مجلس شورای اسلامی تبیین و قانونگذار پیش بینی نموده است که: با پایان مجلس قبلی مجلس جدید شروع به کار نموده و وقفه ای در آن ایجاد نگردد، اضافه کرد: با توجه به زمان شروع فرآیند انتخابات می بایست طبق قانون و تعاریف موجود کلیه مراحل را برابر قانون و در زمان خود انجام و از برگزاری انتخابات به صورت سلیقه ای خودداری نمود.
رئیس ستاد انتخابات استان  سلامت انتخابات را از همه چیز مهمتر بیان داشته و افزود: خواسته اصلی ما از مجریان و ناظران انتخابات این است که دقت کنند تا حقی از کسی ضایع نشود. 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با تاکید بر این که رسالت اصلی مجریان و ناظران انتخابات تامین سلامت انتخابات است و رمز موفقیت در انجام این رسالت قانون‌گرایی و اجرای بی کم و کاست آن است.
فردی گفت:  بی طرفی کامل مجریان و ناظران انتخابات مهم بوده و دست‌اندرکاران انتخابات باید نگاه بی‌طرفانه و مغرضانه به افراد و جریانهای سیاسی داشته باشند.
وی با بیان اینکه همه باید تابع رای و اراده مردم باشند افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری رای مردم حق الناس است و اگر مواردی از دخالت دست اندرکاران انتخابات به نفع یا ضرر افراد و جریانهای سیاسی مشاهده شود به هیچ وجه از آن چشم‌پوشی نخواهیم کرد. 
فردی  تلاش برای ناامید کردن مردم از حضور و مشارکت در انتخابات را بخشی از جنگ نرم دشمن دانست و گفت: حتی یک رای هم در انتخابات بسیار مهم است. 
فردی گفت: خودم از نزدیک از روند برگزاری انتخابات کلیه شهرستانها و مناطق بازدید می کنم و آخرین وضعیت انتخابات را رصد می نمایم.
شایان ذکر است در پایان این جلسه  فردی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز  به همراه مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری از دوایر ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان طالقان بازدید به عمل آورد.

فایل دانلود:

کد خبر : 17022

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۳۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۲۴۰۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۶۹۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۹۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۴۱۰۱۷۵ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026