تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ ساعت : ۱۳:۴۳

دوره آموزشی ستاد انتخابات البرز به صورت سراسری و ویدئو کنفرانس برگزار شد

رییس ستاد انتخابات استان البرز گفت: با عنایت به تمهیدات صورت گرفته آموزش مجریان دست اندر کاران برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ضروریات است.


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان، فردی با بیان این مطلب در دوره آموزشی ستاد انتخابات استان که به همت کمیته آموزش به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداران شهرستان های تابعه استان و کارشناسان انتخابات و فناوری اطلاعات فرمانداری ها و بخشداری های ستاد استان برگزار شد، اظهار داشت: با عنایت به تمهیدات صورت گرفته آموزش مجریان دست اندر کاران برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ضروریات است. 
وی افزود: روند مستمر تعاملات و هم‌افزایی های فیمابین کمیته های ستاد انتخابات در اجرای دوره آموزشی به منظور رعایت صرفه و صلاح، برگزاری ویدئو کنفرانس دوره آموزشی انتخابات  استان در دو نوبت برنامه‌ریزی شده است.
وی در ادامه تصریح کرد: از ابتدای امسال برنامه ریزی های مربوط به برگزاری دوره های ۱۰ گانه آموزشی فرمانداران و بخشداران استان با هدف ارتقاء دانش انتخاباتی و مدیریت بهینه اجرای آن صورت گرفته که اولین دوره آن به مدت دو روز با حضور معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور به همراه اعضای ستاد انتخابات استانها در مشهد مقدس برگزار شد.
رئیس ستاد انتخابات استان گفت: در این راستا دبیرخانه و کمیته  آموزش ستاد انتخابات در البرز نیز اقدام به برگزاری دوره های متعدد داشته در این دوره ها ستاد انتخابات مجریان حضور داشته و دارند. 
فردی در این ویدئو کنفرانس از  آخرین تغییرات قانون و دستورالعمل های انتخاباتی و شرح وظایف مجریان انتخابات سخن گفت تا مجریان انتخابات در البرز تسلط بیشتری بر اجرای قوانین داشته باشند. 
فردی در این نشست مباحثی همچون مدیریت اجرایی انتخابات، حفاظت و امنیت انتخابات، مسائل حقوقی انتخابات، انتخابات الکترونیکی و مباحث مالی و پشتیبانی انتخابات، از جمله مواردی بود که برای بحث و تبادل نظر در این ویدئو کنفرانس در نظر گرفته بود و در خصوص تک تک این موارد برای مجریان انتخابات سخن گفت.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز در ادامه افزود: هر چند وظایف و حدود اختیارات نظارت و هیات اجرایی ، بازرسی تعریف شده است ولی  معتقدیم تعامل مجریان، بازرسان و ناظران می تواند در سلامت انتخابات نقش مهم و موثری داشته باشد.

فایل دانلود:

کد خبر : 16987

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۲۶

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۲۷۳۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۷۴۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۴۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۴۱۰۵۰۱ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026