تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۴:۳۲

بانوان شاغل البرز دوره آموزشی رفتار در فضای مجازی را فرا گرفتند

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: در راستای طرح توانمند سازی فردی، خانوادگی و اجتماعی بانوان شاغل دوره رفتار در فضای مجازی با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سازمان فرهنگی شهرداری کرج برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مریم اسماعیلی فرد با بیان این مطلب اظهار داشت: در راستای سیاست های دولت به منظور ارتقاء زنان در نظام اداری ضروری است همزمان نسبت به افزایش مهارت های بانوان شاغل اقدام شود تا ظرفیت های زنان برای احراز مناصب افزایش یابد.
وی یادآور شد: با توجه به نقش های چندگانه بانوان در عرصه خانوادگی و حرفه ای و در راستای سیاست های تحکیم بنیان خانواده در نظر است که علاوه بر آموزشهای حرفه ای، آموزشهای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و مهارتهای ارتباطی در خانواده در قالب طرح توانمندسازی فردی، خانوادگی و اجتماعی بانوان شاغل در دستور کار قرار گیرد.
وی افزود: امیدواریم با استمرار همکاری های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و همراهی مدیران دستگاه ها با زنان شاغل متقاضی شرکت در طرح، شاهد استمرار برگزاری با کیفیت دوره ها در ماه های آتی باشیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 16493

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۰۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۲۱۰۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۶۸۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۸۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۲۰۳۲۷۴ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026