تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۳:۳۰
از امروز:

فرایند تشکیل هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز می شود// تبلیغات زود هنگام انتخاباتی در البرز رصد می شود

رئیس ستاد انتخابات استان البرز ازشروع ثبت نام داوطلبین انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و فرایند تشکیل هیات اجرایی در استان خبر داد و گفت: همه اظهار نظرها و فعالیت‌ها درفضای مجازی و تبلیغات زودهنگام انتخاباتی دراستان رصد می‌شود.


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز، فردی با بیان این مطلب در حاشیه رونمایی از تمبر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای گفت: ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با دستور وزیر محترم کشور در 208 حوزه انتخابیه آغاز شد.
وی افزود: فرمانداران طبق جدول زمان بندی فرصت دارند از امروز به مدت 6 روز هیات های اجرایی را به موازات ثبت نام از داوطلبان، تشکیل دهند.
فردی تصریح کرد: با عنایت به اینکه هیئت‌های اجرایی مراکز حوزه‌های انتخابیه باید همزمان از امروز 10 آذر ماه 98 حداکثر در مدت 6 روز تشکیل شوند و  بر اساس مواد 31، 32  قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و فرمهای آن در چارچوب برنامه زمانبندی انتخابات نسبت به تشکیل هیئت اجرایی اقدام نمایند.
وی افزود: برای تبلیغات داوطلبان انتخاباتی یک هفته در تاریخ مشخص تعیین شده بنابراین تبلیغات زودهنگام تخلف محسوب شده و پیگیری می شود.
وی ادامه داد:  در استان البرز امکانات و تجهیزات برای ثبت نام داوطلبان انتخاباتی در ۲ حوزه انتخابیه کرج و ساوجبلاغ فراهم است و تمام ابعاد انتخاباتی دراین استان لحظه به لحظه مورد رصد قرار می گیرد.
فردی گفت: هماهنگی خوبی برای برگزاری انتخابات البرز انجام شده و مجریان انتخاباتی به صورت مستمر پای کار بوده و اقدامات موثر را در این زمینه دارند بنابراین انتخاباتی باشکوه را شاهد خواهیم بود.
هیأت‌های اجرایی پس از پایان مهلت ثبت‌نام ظرف یک دوره زمانی 10 روزه و بر اساس جدول زمانبندی شده به صلاحیت ها رسیدگی کنند و نتیجه را اولیه را به افراد اعلام کنند.

فایل دانلود:

کد خبر : 16464

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۶۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۱۷۳۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۶۳۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۴۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۲۰۲۹۰۵ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026