تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۰:۰۱

احداث بیمارستان نیمه کاره شهر جدید هشتگرد از اوایل دی ماه سال جاری آغاز می شود/احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای در شهر جدید هشتگرد در دستور کار قرار گرفت

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: ارتقا سرانه های حوزه بهداشت و درمان یکی از موضوعات مورد تاکید استاندار محترم و مطالبه اصلی شهروندان استان است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه داشت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری البرز درویش پور در جلسه بررسی روند احداث و مشکلات بیمارستان شهر جدید هشتگرد با اشاره به اینکه اتحاد و همدلی دستگاه های اجرایی لازمه توسعه و پیشرفت است افزود: تسریع در تکمیل  و بهره برداری از بیمارستان شهر جدید هشتگرد تنها در سایه همگرایی و انسجام بین دستگاه های مسئول صورت می پذیرد.
وی تاکید کرد: حوزه بهداشت و درمان یکی از موضوعات مورد تاکید استاندار محترم و مطالبه اصلی شهروندان استان است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه داشت.
معاون هماهنگی امور عمرانی عنوان کرد:  باید مسئولین امر باجدیت و حمیت  نسبت به حل مشکلات واگذاری سند و تسریع در روند تکمیل بیمارستان هشتگرد اقدام نمایند.
وی تصریح کرد: با اجرای  پروژه ها طبق برنامه زمان بندی شده می توان از صرف هزینه های اضافی جلوگیری کرد.  
درویش پور عنوان کرد: به منظور تسریع در تکمیل بیمارستان شهر جدید هشتگرد لازم است با هماهنگی و تعامل شهرداری  و شرکت عمران واگذاری سند مالکیت به بخش خصوصی در اولین فرصت انجام شود.
وی اشاره کرد: انتظار می رود شرایط لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی به فوریت فراهم شود و ادامه احداث بیمارستان از اوائل دی ماه از سر گرفته شود.
در پایان جلسه احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر در شهر جدید هشتگرد بررسی و مقرر شد شرکت عمران نسبت به جانمایی احداث پایگاه اقدام نماید.

فایل دانلود:

کد خبر : 16453

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۵۶

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۱۰۱۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۳۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۸۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۱۸۱۸۸۰ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026