تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۴۳

موضوعی که عامل شکاف بین عوامل برگزاری انتخابات باشد، وجود ندارد/منفعت شخصی از کاندیدای خاصی ندارم بنابراین بر اصل بی طرفی پافشاری می کنم/ خرسندم که نظارت بر کار ماموران ما در برگزاری انتخابات صورت می گیرد/جلب مشارکت حداکثری مردم، نقطه اشتراک هیات های اجرایی و نظارت انتخابات است/خانواده انقلاب، هوشیار و آگاه هستند/پشتیبان اجرای دقیق قانون انتخابات هستم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: همواره بدنبال کسب رضایتمندی مردم هستیم و از دستگاه های اجرایی استان نیز خواسته ایم در این راستا هر تدبیری با نسخه های بومی امکان پذیر باشد، اتخاذ کنند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی با حضور در نشست رییس و اعضای هیات نظارت استان البرز با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره تمامی دلاورمردی ها و رشادت های دوران دفاع مقدس، افزود: با توجه به تعامل و هم افزایی بین هیات های اجرایی و نظارت استان، تاکنون تمامی امور مربوط به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در زمان مقرر بخوبی دنبال شده است.
وی ادامه داد: هیات های اجرایی و نظارت انتخابات برای برگزاری انتخابات در نهایت امنیت، سلامت، آرامش و با مشارکت حداکثری مردم، اتفاق نظر دارند و بر این اساس اقدام لازم را خواهند داشت.
شهبازی با بیان اینکه هیات نظارت بر انتخابات، فصل الخطاب قانون است، گفت: به طور قطع هیچ کدام از برگزار کنندگان انتخابات پیش رو در مناقشات قومی و قبیله ای و مسائل داخلی کاندیداها ورود نمی کنند و طبق سیاست های نظام و دولت با عدم سوگیری و در نهایت بی طرفی به وظایف خود در قبال رای مردم رسیدگی می کنند.
وی افزود: بر اساس آماری که در آخرین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی داشتم، میزان مشارکت در استان 53 درصد بوده است.
وی گفت: امید است با برنامه ریزی های صورت گرفته آنچه که مد نظر مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید است اجرایی شود تا با برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور، اسباب تداوم و ثبات امنیت و اقتدار ایران اسلامی فراهم شود.
شهبازی افزود: طبق بیانات مقام معظم رهبری باید جلب مشارکت مردم در پای صندوق های رای برای اقتدار و امنیت کشور، دنبال شود.
وی با بیان اینکه به طور قطع هیات نظارت بر انتخابات بدنیال مچ گیری نیست، عنوان کرد: خرسندیم که نظارت بر کار ماموران ما در برگزاری انتخابات صورت می گیرد.
استاندار البرز گفت: در هیات های اجرایی و نظارت استان بر اساس قانون ماموریت هایی تعریف شده است که پشتیبان اجرای دقیق آنها هستم.
وی با تاکید بر اینکه تمامی خانواده انقلاب با هم هستند، افزود: معاندان نظام درصدد هستند تا علاوه بر تحریم ها، با فشارهای تبلیغاتی و روانی از خانواده مستحکم انقلاب بکاهند ولی مردم هوشیار و بیدار هستند.
شهبازی خاطرنشان کرد: مردم شاهدان و ناظران امور هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات هستند و با اطمینان به آنها پای صندوق ها حضور می یابند.
وی با اشاره به اینکه هیات نظارت بر انتخابات مسئولیت حساس و سنگینی بر عهده دارند، گفت: موضوعی که عامل شکاف بین عوامل برگزاری انتخابات باشد، وجود ندارد.
استاندار البرز افزود: هیچ منفعت شخصی از کاندیدای خاصی ندارم بنابراین بر اصل بی طرفی پافشاری می کنم چراکه بر این باورم همه ایرانی هستیم و با تعصب دینی، ارزشی و اسلامی در کنار هم منافع ملی را دنبال می کنیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 16387

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۷۵

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۷۰۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۳۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۷۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۱۸۱۵۷۰ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026