تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۶:۰۴

برای برگزاری انتخاباتی پر شور، سالم، امن و با مشارکت بالا، متحد و منسجم هستیم/ شرایط برگزاری انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری مردم در البرز مهیا است/ در برخورد با تخلفات انتخاباتی هیچ گونه مماشاتی نخواهیم کرد/ تمامی کاندیداهای قانونی در بستری امن و آرام می توانند به تبلیغات قانونی خود بپردازند

نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه در برگزاری انتخابات فقط مر قانون ملاک است، گفت: شرایط برگزاری انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری مردم در البرز مهیا است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در جلسه ستاد انتخابات استان که روز دوشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با بیان اینکه هیات های اجرایی و نظارت انتخابات شرح وظایف مشخصی طبق قانون دارند، افزود: به طور قطع اختلاف سلیقه وجود دارد ولی هدف اصلی هیات های اجرایی و نظارت انتخابات برگزاری انتخاباتی امن، پرشور، سالم و با مشارکت حداکثری مردم بر مبنای اصل بی طرفی است.
وی ادامه داد: برای برگزاری انتخابات با چنین اهداف والایی، باید در چارچوب قانون عمل کنیم و به بخشنامه ها و آیین نامه ها اشراف کامل داشته باشیم.
شهبازی گفت: به طور قطع هیات نظارت بر انتخابات نیز به دنبال اجرای عدالت و قانون هستند و فارغ از گرایش خاصی با رعایت اصل بی طرفی امر برگزاری انتخابات را دنبال می کنند.
وی با تاکید بر اینکه مدیران و فرمانداران کاربلد، باتجربه و مسلطی در استان هستند، افزود: اهل شعار و تبلیغات نیستم و بر این باورم که باید به واقع خدمتگزار مردم باشیم تا بواسطه این امر شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای باشیم.
استاندار البرز اضافه کرد: تامین امنیت روانی مردم بسیار حائز اهمیت است از این رو باید این اطمینان را به مردم بدهیم که هیات های اجرایی و نظارت انتخابات در بی طرفی کامل بدنبال برگزاری انتخابات خواهند بود.
وی گفت: تمامی کاندیداهای قانونی نیز در بستری امن و آرام می توانند به تبلیغات قانونی خود بپردازند.
شهبازی افزود: در خصوص تخلفات نیز هیچ گونه مماشاتی نخواهیم کرد، با کاندیداهایی که دنبال سیاه نمایی و وعده های دروغین هستند برخورد قانونی صورت می گیرد.
وی عنوان کرد: هر کدام از اعضای برگزاری انتخابات استان که از مسیر قانون منحرف شود بدون هیچ گونه گذشتی با مورد برخورد قانونی قرار می گیرد.

فایل دانلود:

کد خبر : 16330

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۶۲

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۹۸۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۳۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۸۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۱۸۱۸۵۱ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026