تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸  ساعت : ۱۵:۵۵
 

بازدید سرزده استاندار البرز از پروژه تنها هتل ۵ ستاره استان

نماینده عالی دولت در استان البرز با حضور سرزده در پروژه تنها هتل ۵ ستاره استان البرز به صورت میدانی در جریان روند پیشرفت آن قرار گرفت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی روز چهارشنبه با حضور در مجموعه اقامتی_گردشگری ۵ ستاره رز طی گفتگو با سرمایه گذار این مجموعه در جریان روند پیشرفت پروژه قرار گرفت.

استاندار البرز پیرو یکی از ماموریت های اصلی و مهم محوله از سوی رییس جمهور، به جد درصدد ارتقا زیرساخت های گردشگری در استان برآمده که گره گشایی از پروژه های گردشگری اعم از اقامتی، بومگردی، تولید صنایع دستی و ایجاد بسترهای بهره برداری از ظرفیت های طبیعی استان، برآمده است.

شهبازی با حضور سرزده در روند پیشرفت پروژه تنها هتل ۵ ستاره البرز علاوه بر نظارت بر احداث این پروژه گردشگری و اقامتگاهی مهم، دستور لازم برای پیگیری رفع موانع آن را نیز صادر کرد.

یکی از مهمترین نیازهای البرز برای جذب گردشگران و تیم های سرمایه گذاری داخلی و خارجی در استان، اماکن اقامتگاهی است که استاندار البرز با اشراف کامل بر این امر، به جد ارتقا زیرساخت های اقامتگاهی البرز را دنبال می کند. 

ایجاد بسترهای حضور بخش خصوصی برای توسعه تولید، گردشگری و... از جمله برنامه های استاندار البرز براساس ماموریت محوله از سوی رییس جمهور است که تاکنون روند مطلوبی را طی کرده چراکه البرز در جذب سرمایه گذار جزو رتبه های برتر کشور است.

فایل دانلود:

کد خبر : 15528

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۲۶

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.