تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۸  ساعت : ۱۲:۵۱
 

وعده استاندار البرز محقق شد/پیرو بازدید سرزده استاندار البرز، براساس مطالبه مراجعان، خدمات سونوگرافی در بیمارستان البرز مستقر شد

پس از بازدید سرزده استاندار البرز از بیمارستان البرز، با گذشت کمتر از ۱۰ روز خدمات سونوگرافی که از مطالبات مراجعان به این بیمارستان بود، راه اندازی شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی با اعلام این خبر روند خدمات رسانی بیمارستان ها و مراکز درمانی را حائز اهمیت دانست و افزود: مردم این استان شایسته بهترین امکانات رفاهی و درمانی هستند و ضرورت دارد از خدمات مطلوب در این حوزه برخوردار شوند.

وی در بازدید سرزده از بیمارستان البرز پس از اینکه مطالبات و دغدغه های مراجعان را شنید، رییس بیمارستان و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی را موظف به استقرار خدمات سونوگرافی شبانه روزی در بیمارستان کرد که این امکان مهم ظرف کمتر از ۱۰ روز فراهم شد و مردم می توانند از آن بهره مند شوند.

شهبازی با تاکید براینکه رضایتمندی مردم از خدمات دولت و نظام را یک اصل مهم می دانم، ادامه داد: در این راستا با هیچ کس تعارف ندارم و مطالبات بحق مردم را با جدیت دنبال می کنم.

وی گفت: ما بعنوان کارگزاران نظام موظف به خدمتگزاری مردم هستیم.

جبارنیا معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز، استقرار این امکان را هزینه بر اعلام کرد و افزود: ولی راه اندازی خدمات سونوگرافی را به دستور استاندار البرز در زمان مقرر اجرایی کردیم تا اسباب آرامش خاطر مراجعان فراهم شود.

فایل دانلود:

کد خبر : 15176

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۷۹

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.