تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸  ساعت : ۰۱:۵۹
 

اهتمام جدی به حوزه آموزش یکی از گام های اصلی در توسعه و پیشرفت البرز است//با نگاه ویژه استاندار البرز، از محل تملک و دارایی، اعتبارت بسیار خوبی به حوزه آموزش و پرورش اختصاص یافت

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: با تاکید استاندار محترم از محل تملک و دارایی اعتبارت بسیار خوبی برای حوزه آموزش و پرورش تخصیص پیدا کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، درویش پور با بیان این مطلب در جلسه ستاد استقبال از مهر افزود: با توجه به افزایش سالانه 12هزار دانش آموز در استان البرز باید در بحث سرانه آموزشی و افزایش فضای آموزشی اهتمام جدی داشته باشیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی عنوان کرد: با تاکید استاندار محترم از محل تملک و دارایی اعتبارت بسیار خوبی برای حوزه آموزش و پرورش تخصیص پیدا کرد. 
وی تصریح کرد: با توجه به نیاز استان برای افزایش فضای آموزشی، لازم است تکمیل و بهره برداری از مدارس نیمه تمام در اولویت قرار گیرد. 
درویش پور اشاره کرد: فضاهایی که کاربری آموزشی دارند باید در اختیار آموزش و پرورش قرار بگیرند و به هیچ عنوان نباید تغییر کاربری بدهند. 
وی ادامه داد: توسعه و پیشرفت در امر آموزش تنها با یکپارچگی کارکردی و هماهنگی بین بخشی تمامی دستگاه های اجرایی میسر می شود. 
معاون هماهنگی امور عمرانی یادآور شد: یکی از هفت گام اصلی توسعه و پیشرفت اهتمام جدی نسبت به امر آموزش است. 
وی خاطر نشان کرد: با نزدیک شدن به ایام بازگشایی مدارس تمهیدات لازم برای مدیریت و کنترل ترافیک اتخاذ شده است. 
درویش پور اضافه کرد: بحث  سرویس مدارس از جمله موضوعات بسیار مهم در امر ایمنی و حفظ جان دانش آموزان است که باید مورد توجه قرار گیرد. 
وی اشاره کرد: زیباسازی و بهسازی فضای داخل مدارس از جمله اقداماتی است که باید در دستور کار قرار گیرد. 
معاون هماهنگی امور عمرانی عنوان کرد: رنگ آمیزی مدارس، ایجاد فضای سبز، برچیدن سد معبرها در مسیرهای منتهی به مدارس نیز از جمله اقداماتی است که باید در اسرع وقت انجام شود. 
وی تاکید کرد: تمامی دهیاری های البرز موظف هستند نسبت به آماده سازی اقدام کنند. 
درویش پور تصریح کرد: توجه به حوزه آموزش در واقع سرمایه گذاری برای رشد و پیشرفت در آینده محصوب می شود که امیدواریم شاهد روزهایی بهتر برای استان البرز باشیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 15166

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۷۵

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.