تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸  ساعت : ۱۵:۲۰
در راستای توسعه و گسترش ارائه خدمات آموزش فنی و حرفه ای به واحدهای صنعتی و تولیدی
 

هجدهمین مرکز کارآموزی بین کارگاهی در استان البرز افتتاح شد

با هدف توسعه و گسترش ارائه خدمات آموزش فنی و حرفه ای به واحدهای صنعتی و تولیدی ، هجدهمین مرکز کارآموزی بین کارگاهی به همت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در شرکت پدیده قرن واقع در شهرک صنعتی اشتهارد افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز ؛ روز پنج شنبه چهاردهم شهریور ماه جاری با حضور تقی غیاثی تبار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ، محمدرضا فعلی مسئول آموزش در صنایع و صنوف ، محرم نوری کارشناس آموزش در صنایع و صنوف ، مهندس چینی فروشان معاونت منابع انسانی هولدینگ دارویی گلرنگ و رئیس حوزه منابع انسانی هولدینگ پایدار و دارویی و همچنین مدیران و مسئولین شرکتهای تابعه ، همزمان با اعطای مجوز ، مرکز کارآموزی بین کارگاهی شرکت پدیده قرن در شهرک صنعتی اشتهارد افتتاح شد.
در این مراسم ، غیاثی تبار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز ضمن تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدلله الحسین (ع) و یاران باوفایش ، به تشریح و تبیین سیاستها و مأموریتهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در ارائه آموزشهای فنی و مهارتی به اقشار مختلف جامعه از جمله شاغلین واحدهای صنعتی پرداخت و خاطرنشان کرد: رسالت اصلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، آموزش و تربیت نیروی کار فعال مورد نیاز بازار کار می باشد.
ایشان همچنین افزود:یکی از بخش های مهم ، اثربخش و اصلی آموزشهای ما ، آموزش در صنایع و واحدهای صنعتی می باشد که باعث افزایش بهره وری نیروی کار ، کاهش ضایعات و افزایش کیفیت محصول خواهد شد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با اشاره به گران بودن آموزشهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور افزود: به دنبال هدفمند کردن آموزشها هستیم که در این راستا ، بر اساس نیاز و تقاضای  بازار کار و صنایع ، آموزشها را ارائه می دهیم و آمادگی داریم با انعطاف در شیوه های آموزشی بر اساس الگوهای آموزشی سازمان به اجرای آموزشهای مهارتی در هولدینگ گلرنگ و شرکتهای تابعه آن بپردازیم .
در ادامه مهندس چینی فروشان معاونت منابع انسانی هولدینگ دارویی گلرنگ و رئیس حوزه منابع انسانی هولدینگ پایدار و دارویی ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل و کارشناسان آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در اهتمام به ارائه آموزشهای فنی و مهارتی به مردم استان ، تصریح کرد: تعاملات آموزشی دو جانبه از موارد مهم در ایجاد اشتغال و ارتقای مهارت و همچنین موجب تامین نیروی انسانی ماهر مورد نیاز صنایع می باشد و شرکت پدیده شیمی قرن آماده همکاری با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز  در اجرای آموزشهای مهارتی  به شاغلین این شرکت می باشد.
در پایان از خطوط شرکت پدیده شیمی قرن بازدید بعمل آمد.
شایان ذکر است : شرکت پدیده شیمی قرن در سال 1389 با هدف تولید محصولات شوینده و بهداشتی تحت هولدینگ گروه صنعتی گلرنگ تأسیس گردید. محصولات شرکت پدیده شیمی قرن در سه بخش بهداشت خانگی، بهداشت فردی و بهداشت البسه با نامهای تجاری اکتیو و حیات،  تولید و در بازارهای داخلی و بینالمللی عرضه میگردند.
 

فایل دانلود:

کد خبر : 15128

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۴

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.