تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸  ساعت : ۱۲:۴۴
 

رضایتمندی مردم و تحقق رونق تولید مهمترین رویکرد پروژه های هفته دولت امسال در البرز است/در البرز پروژه هایی افتتاح و کلنگ زنی می شوند که زودبازده و در جهت رفاه مردم باشند/تمامی مسئولان البرز با اتحاد و انسجام برای گره گشایی از تولید، سر از پا نمی شناسند/طی ۹ ماه اخیر هیچ کدام از مطالبات البرز در سطح ملی بی پاسخ نمانده است

نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به اینکه در پروژه های امسال به صورت ویژه ۲ رویکرد مهم مد نظر است، گفت: آرامش و رضایتمندی مردم و تحقق شعار سال مبنی بر راهبردهای مقام معظم رهبری با عنوان رونق تولید است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در حاشیه بهره برداری از پروژه های شهرستان نظرآباد که بمناسبت هفته دولت و با حضور معاون امور عمرانی وزیر کشور در روز یکشنبه برگزار شد، با اشاره به اینکه در پروژه های امسال به صورت ویژه ۲ رویکرد مهم مد نظر است، افزود: آرامش و رضایتمندی مردم و تحقق شعار سال مبنی بر راهبردهای مقام معظم رهبری با عنوان رونق تولید است.

وی ادامه داد: افتتاح ۲ مورد از پروژه های نظرآباد شامل کشت بافت و یک واحد تولید مواد غذایی در راستای رونق تولید و افزایش بسترهای اشتغال، صورت گرفت. 

شهبازی گفت: در تعاقب رونق تولید، گردش مالی، رفاه، آرامش و اشتغال در جهت رضایتمندی مردم را خواهیم داشت.

وی افزود: امسال در استان البرز ۴۴۲ طرح و پروژه با ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار داشتیم که این رقم در سال ۹۷ با ۳۱۸ طرح و هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان بوده براین اساس در سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۱۰۹ درصد رشد را در این بخش شاهد هستیم.

استاندار البرز اضافه کرد: امسال طرح ها و پروژه هایی در البرز کلنگ زنی شد که بلافاصله عملیات اجرایی آنها آغاز شود و از طرح های آرمانی و دیربازده فاصله گرفتیم.

وی گفت: با چنین هدفی در حوزه معاونت عمرانی استانداری بیش از ۳ هزار میلیارد تومان طرح و پروژه از لیست افتتاح و کلنگ زنی در هفته دولت خارج شدند.

شهبازی با اشاره به اینکه البرز، استانی متراکم است و در هر کیلومتر مربع بطور متوسط ۵۲۴ نفر ساکن هستند، افزود: اکنون با توجه به نگاه و رویکرد مثبتی که دولت به استان البرز دارد و برای نظام جمهوری اسلامی ایران، آرامش مردم در این استان مهاجرپذیر بسیار مهم است. 

وی عنوان کرد: طی ۹ ماه اخیر مسئولان ملی با حضور مستمر در البرز به صورت ویژه به بررسی وضعیت استان پرداخته اند. 

استاندار البرز گفت: اکنون مجموعه استان اعم از مسئولان ۳ قوه، نماینده ولی فقیه در استان متحد و منسجم برای حل مشکلات مولدین البرز، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی استان در جهت رونق تولید سر از پا نمی شناسند.

وی افزود: طی مدت مسئولیتم امکان نداشته که برای پیشبرد طرح و پروژه ای به حضور مسئولان ملی بروم و بدون پاسخ مناسب بازگردم.

شهبازی عنوان کرد: امروز حدود ۲۰۰ میلیارد تومان در بخش های خصوصی و دولتی افتتاحیه و بهره برداری در نظرآباد بمناسبت هفته دولت محقق می شود. 

وی گفت: امید است در راستای ایجاد بسترهای آرامش خاطر مردم استان البرز توفیق یابیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 14940

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۴۲

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.