تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸  ساعت : ۰۰:۵۵
 

سازمان مدیریت در جذب اعتبارتبصره ۱۸ کوشا تر باشد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استان البرز گفت: انتظار می رود سازمان مدیریت نقش خود را به خوبی ایفا کند


به گزارش اداره کل روابط عمومی واموربین الملل استانداری البرز، جهانگیر شاهمرادی در کار گروه تسهیل ورفع موانع تولید  با تاکید بر اینکه رونق تولید نیاز به اهتمام ویژه دارد بیان کرد: انتظار می رود سازمان مدیریت استان البرز نقش خود را به خوبی ایفا کند تا بتوان اعتبارات لازم که به  استان تخصیص یافته جذب گردد.
وی با اشاره به اینکه سایر دستگاهها اقدامات لازم را برای تسریع در امور انجام داده اند افزود: جلسات کارشناسی در خصوص بررسی پروندها صورت گرفته است ودر خواست دریافت تسهیلات تبصره 18 به اندازه کافی وجود دارد اما متاسفانه سازمان مدیریت اقدامات لازم را جهت تخصیص اعتبار انجام نداده است به همین دلیل بسیاری از بانکها نتوانسته اند اعتبار تخصیص یافته را دریافت نمایند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استان البرز گفت: با توجه به اهمیت موضوع مقررشد مجدد از طریق استاندارمحترم وسازمان مدیریت کشور پیگریهای لازم انجام شود تا بتوان در کمترین زمان ممکن سهم تخصیص یافته جذب شود.
وی در ادامه اشاره کرد: 6 پرونده در گروه کارشناسی رفع موانع تولید مورد بررسی قرار گرفت که جز 1پرونده که از بانک و واحد مربوطه خود فرد تصمیم گیری حضور نداشته است از دستور کار خارج ومابقی پروندها با  همراهی واحد تولیدی ودستگاه مربوط به نتایج رضایت بخشی دست پیدا کرده اند.

فایل دانلود:

کد خبر : 13747

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۱۴

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.