زمان باقی مانده تا انتخابات
4 8 4 0 23 41 52
سال ماه هفته روز ساعت دقیقه ثانیه

 
تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۰۰:۵۲

اصناف حضور فعالتری داشته باشند/نظارت بر بازار تشدید می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز با اشاره به اینکه نباید از قشر ضعیف غافل شد، گفت: اصناف جهت عرضه شکر در مناطق حاشیه نشین شهر حضور فعالتری داشته باشند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی واموربین الملل استانداری البرز، جهانگیر شاهمرادی در کار گروه تنظیم بازار با بیان اینکه در سطح استان و کشور شکر با کمبود مواجه نیستیم بیان کرد:در عرضه شکر در خصوص شیوه توزیع مشکل وجود دارد به همین دلیل مقرر شد فروشگاهای بزرگ به عرضه شکر باقیمت مصوب  بپردازند واگر همکاری لازم صورت نگیرد طبق قانون برخورد خواهد شد.
وی در ادامه تاکید کرد: واردات شکر با ارز دولتی صورت گرفته  تا با قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد همچنین جهت توازن عرضه وتقاضا مقرر گردید توزیع شکر در بین ادارات صورت گیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز با اشاره به اینکه نباید از قشر ضعیف غافل شد، گفت: اصناف به جهت عرضه شکر در مناطق حاشیه نشین شهر حضور فعالتری داشته باشند نیز مقرر شد، سازمان بازرسی ، بازرسی صنعت ومعدن ، بازرسی اصناف وتعزیرات حکومتی با تخلفات برخورد جدی وقانونی داشته باشند.
وی با اشاره به نزدیک شدن به ایام محرم افزود: برنامه ریزی لازم در خصوص تامین اقلام پر مصرف در ماه محرم در نظر گرفته شده است تا با کمبودی در خصوص ارزاق مصرفی مواجه نشویم.
 شاهمرادی با تاکید بر اینکه نظارتها به صورت مثمرثمر وجود دارد تاکید کرد: با توجه به وضعیت موجود چند قلم کالای اساسی از جمله لاستیک ماشینهای سنگین وسبک ،میل گرد و روغن موتور نیاز به نظارت بیشتری دارد. 
وی با اشاره به  وضعیت بازار در خصوص روغن موتور گفت: در صورتی که بعد از بررسی مشخص شود بازار با کمبود مواجه است از طریق وزارت صنعت ومعدن تعیین وتکلیف صورت می گیرد وبا توجه به نیاز بازار عرضه انجام می پذیرد.

فایل دانلود:

کد خبر : 13746

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۶۴

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026