زمان باقی مانده تا انتخابات
4 8 4 0 23 41 52
سال ماه هفته روز ساعت دقیقه ثانیه

 
تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۵۲

خبر خوش استاندار البرز به ورزشکاران و ورزش دوستان استان/تیم فوتبال سایپا به البرز بازمی گردد/روند غنی سازی اوقات فراغت فرزندان البرز را به جد رصد می کنیم/باید بسترهای ورزش استان متناسب با بلندای نام جوانان سرفراز البرز باشد/ورزش حرفه ای و قهرمانی با روح جوانان البرزی عجین است

نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه ورزش حرفه ای قهرمانی با روح جوانان البرزی عجین است، گفت: از ابتدای حضورم با اشراف کاملی که بر روند فعالیت های ورزشی این استان پیدا کردم، درصدد بودم در راستای تقویت زیرساخت های ورزش البرز، متناسب با نام پرآوازه جوانان سرفراز این دیار گام بردارم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از روند برگزاری کلاس های ورزشی در جهت غنی سازی اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان البرز در مجموعه ورزشی انقلاب کرج خبرداد: تیم فوتبال سایپا به البرز باز می گردد.
وی ادامه داد: امروز یکی از بهترین روزهای زندگی خود می دانم چراکه گامی موثر در جهت ایجاد نشاط و شادابی فرزندان این استان توفیق یافتیم.
شهبازی گفت: در دیداری که با همراهی رییس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش و جوانان البرز با مدیرعامل شرکت سایپا داشتیم، بازگشت تیم فوتبال سایپا به البرز مطرح شد.
وی افزود: مقرر شد به فوریت یک جلسه کارشناسی صورت گیرد و این اقدام بزرگ محقق شود چراکه البرز آمادگی کامل و زیرساخت های مناسبی در این راستا دارد.
استاندار البرز اضافه کرد: بواسطه این امر، بازی های این تیم در البرز برگزار می شود تا از این طریق بتوانیم اسباب خوشنودی و رضایت جوانان ورزشکار و مردم ورزش دوست البرز را فراهم آوریم.
وی با بیان اینکه ورزش حرفه ای  قهرمانی با روح جوانان البرزی عجین است، گفت: از ابتدای حضورم با اشراف کاملی که بر روند فعالیت های ورزشی این استان پیدا کردم، درصدد بودم در راستای تقویت زیرساخت های ورزش البرز، متناسب با نام پرآوازه جوانان سرفراز این دیار گام بردارم.
شهبازی با تاکید بر ضرورت غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان استان، افزود: باید تدابیر لازم را برای بهره برداری حداکثری فرزندانمان در البرز داشته باشیم.
وی عنوان کرد: توسعه و ترویج ورزش بهترین راه برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی است از این رو باید با آگاهی کامل و ایجاد زیرساخت های لازم، جوانان را به سوی ورزش سوق دهیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 13736

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۷۳

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026