زمان باقی مانده تا انتخابات
4 8 4 0 23 41 52
سال ماه هفته روز ساعت دقیقه ثانیه

 
تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۱۱:۴۶

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز برای حفظ و ثبات آرمان های انقلاب پیشگام است/برای انتخابات پیش رو را با هدف جلب مشارکت حداکثری مردم بستر سازی می کنیم/به نمایندگی از دولت با رعایت اصول بی طرفی، قانونمداری و تسهیل گری، انتخابات اسفند ۹۸ را برگزار می کنیم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در انتخابات پیش رو با رعایت اصل بی طرفی و قانونمداری و تسهیل گری به برگزاری هر چه باشکوه تر این امر مهم در البرز می پردازیم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در دیدار با رییس و اعضای دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با بیان اینکه این فرصت را مغتنم دانسته و حضور این جمع ارزشمند را ارج می نهیم، افزود: رییس و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افرادی پرتلاش هستند که با عشق و علاقه در جهت توسعه، تعمیم، بسط و عمومیت ارزش ها دینی و انقلابی می کوشند.
وی ادامه داد: خون های بسیاری در راه پیروزی و حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران و کیان میهن اسلامی بر زمین ریخته شده بنابراین باید در راه دفاع از این آرمان های مقدس و شهدای جان بر کف کوشا بود.
شهبازی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز در ایام و مناسب های مختلف نسبت به بزرگداشت ارزش های انقلاب اسلامی با تمامی توان حضور یافته است.
وی افزود: در ایران اسلامی طی ادوار مختلف به مناسبت انتخابات ها، مراسم و راهپیمایی ها، به نوعی رفراندوم برگزار می شود و همواره مردم با حضور باشکوه خود به ثبات و حفظ نظام آری می گویند.
استاندار البرز اضافه کرد: از اقدامات و برنامه های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در البرز با تمام قوا حمایت می کنیم.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: بستر لازم را فراهم می کنیم که رای دهندگان و کاندیداهای قانونی در نهایت آرامش و امنیت حضور یافته و به امید خدا شاهد مشارکت حداکثری مردم باشیم.
شهبازی افزود: در انتخابات پیش رو با رعایت اصل بی طرفی و قانونمداری به برگزاری هر چه باشکوه تر این امر مهم در البرز می پردازیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 13732

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۲۸

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026