زمان باقی مانده تا انتخابات
4 8 4 0 23 41 52
سال ماه هفته روز ساعت دقیقه ثانیه

 
تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۱۴:۲۶

صدا و سیمای البرز با انعکاس دقیق اخبار همواره به امیدآفرینی و وحدت و انسجام ملی کمک می کنند

استاندار البرز گفت: از مدیران دستگاه های اجرایی و روسای سازمان های مستقر در استان انتظار می رود به میمنت این روز فرهیخته از پیگیری شکایات و دعاوی خود مربوط به خبرنگاران، صرف نظر کنند و از اقامه دعوا برعلیه آنها خودداری کنند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار که در محل صدا و سیمای مرکز البرز برگزار شد، ضمن تبریک این ایام از تلاش های تمامی دست اندرکاران رسانه ملی قدردانی کرد و افزود: روز خبرنگار پاسداشت شهید بزرگوار، صارمی است که یادآور رشادت ها و کوشش اصحاب رسانه برای انعکاس دقیق، شفاف و منصفانه عملکرد نظام و دولت و از سویی مطالبه گری این قشر فرهیخته بعنوان زبان گویای مردم است.
وی ادامه داد: طی نامه ای از تمامی مدیران کل و مسئولان استان خواسته شد که از اصحاب شریف و فرهیخته استان به نحو شایسته تقدیر و قدردانی شود.
شهبازی گفت: رسانه ملی علاوه بر اینکه مطالبات مردم را به گوش مسئولان می رساند با دید انصاف و منطقی اخبار بسیار خوبی از دستاوردهای دولت و نظام برای امیدافزایی به جامعه منتقل می کند.
وی از مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز خواست که طی بخشنامه ای از تمامی دستگاه های استان بخواهد، بهره برداری از توان مجریان مسلط و توانمند صدا و سیما برای اجرای برنامه ها، جلسات، سمینارها و مراسم با حضور مسئولان ملی در استان بهره برداری کنند.
استاندار البرز اضافه کرد: از مدیران دستگاه های اجرایی و روسای سازمان های مستقر در استان انتظار می رود به میمنت این روز فرهیخته از پیگیری شکایات و دعاوی خود مربوط به خبرنگاران، صرف نظر کنند و از اقامه دعوا برعلیه آنها خودداری کنند.

فایل دانلود:

کد خبر : 13668

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۴۳

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026