تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸  ساعت : ۱۵:۱۴
 

کمک به ارتقا کیفیت خدمات در حوزه مدیریت شهری از اقدامات اولویت دار البرز است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: این هفته در گرمدره حضور یافته و با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار گرمدره به چند موضوع مهم که مورد تاکید استاندار محترم نیز بود، پرداختیم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، علی درویش پور روز پنجشنبه در بازدید از شهر گرمدره با بیان اینکه یکی از اولویت های اصلی استان که همواره مورد تاکید استاندار البرز است، ارتقا کیفیت خدمات حوزه مدیریت شهری محسوب می شود، افزود: بر این اساس طی بازدیدهای میدانی و تشکیل نشست های تخصصی در شهرهای مختلف استان به بررسی مسایل و مشکلات و اتخاذ تدابیر لازم برای حل آنها هستیم.

وی با اشاره به اینکه ضریب شهرنشینی در البرز بالغ بر ۹۲.۶ درصد است، ادامه داد: حل موانع این جمعیت بزرگ شهرنشین استان در حوزه مدیریت شهری بسیار حائز اهمیت است. 

درویش پور گفت: این هفته در گرمدره حضور یافته و با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار گرمدره به چند موضوع مهم که مورد تاکید استاندار محترم نیز بود، پرداختیم.

وی افزود: پروژه ۴ خطه کردن راه آهن که ۵ کیلومتر آن در محدوده این شهر ۹۱ درصد پیشرفت دارد، ولی وجود ۲۴۳ پلاک از املاک مردم در این محدود روند کار مختل شده است. 

معاون استاندار البرز اضافه کرد: باید در اسرع وقت تمهیدات لازم را برای حل مشکل معارضان ۴ خطه کردن راه آهن در محدوده گرمدره اندیشیده شود.

وی گفت: عبور بزرگراه شهید لشکری و جاده مخصوص کرج شهر گرمدره را به چند بخش تقسیم کرده و دسترسی مناسبی بین جنوب و شمال این شهر وجود نداره بنابراین زیرگذری برای حل این معضل طراحی شده است. 

درویش پور افزود: طی هفته های آینده برنامه ریزی لازم برای کلنگ زنی این زیر گذر با حضور استاندار محترم البرز صورت می گیرد. 

وی عنوان کرد: گرمدره ظرفیت های خوبی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی دارد بنابراین پروژه تجاری فرهنگی در این راستا در دستور کار است.

وی خاطرنشان کرد: اتحاد، همدلی و انسجام شوراهای شهر و شهرداری ها در پیشبرد برنامه های توسعه ای استان بسیار حائز اهمیت است.

فایل دانلود:

کد خبر : 13227

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۴۵

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.