تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸  ساعت : ۱۵:۵۹
 

یکی از الزامات مهم برای ایجاد امید اجتماعی توجه ویژه به حوزه ورزش است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: با تاکید استاندار محترم و نیاز های استان ضرورت دارد توسعه و افزایش سرانه های ورزشی و به ویژه ورزش همگانی در راستای سالم سازی جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی بطور جد پیگیری و در دستورکار مسئولین ذیصلاح قرار گیرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری البرز، علی دوریش پور با حضور در ورزشگاه انقلاب کرج و مراسم ارسال لوازم ورزشی به مناطق روستایی افزود: توسعه پایدار در زندگی سالم و انسان سالم نهفته است بنابراین مسیر پیشرفت و تعالی هر جامعه ای با تعامل و ایجاد نشاط اجتماعی میسراست.
وی تاکید کرد: یک جامعه سالم بستری است برای پرورش انسان های سالم چراکه سلامت جسمی وذهنی عامل موثری در پیشبرد اهداف توسعه و آبادانی استان است.
معاون هماهنگی امور عمرانی عنوان کرد: با تاکید استاندار محترم و نیاز های استان ضرورت دارد توسعه و افزایش سرانه های ورزشی و به ویژه ورزش همگانی در راستای سالم سازی جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی بطور جد پیگیری و در دستورکار مسئولین ذیصلاح قرار گیرد.
وی اشاره کرد: در راستای حفظ اصالت فرهنگ اصیل ایرانی و تجلی فرهنگ های بومی باید نسبت به ورزش های روستایی نگرش ویژه ای شود.  
درویش پور گفت: احداث و تجهیز خانه های ورزش در اولویت برنامه های توسعه ای مناطق روستایی قرار دارد و در ایام زمستان بسیاری از روستائیان به دلیل بیکاری می توانند اوقات فراغت خود را در این مکان ها سپری کنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز اضافه کرد: با امضا تفاهم نامه مابین اداره کل ورزش و جوانان، هیئت های ورزش همگانی و دهیاری های البرز خانه های ورزش بیش از ۷۰ روستا تحت پوشش تجهیز لوازم ورزشی قرار می گیرند.
وی افزود: یکی از مهمترین ابزار ها برای ایجاد روحیه و نشاط اجتماعی اهتمام ویژه به ورزش همگانی است که ضرورت دارد دستگاه های ذیصلاح در این امرمهم اهتمام جدی داشته باشند.

فایل دانلود:

کد خبر : 13216

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۴۰

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.