تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۵:۱۱

کلنگ کتابخانه مرکزی البرز بر زمین خورد/مردم فرهیخته البرز پس از سال ها انتظار از امکان کتابخانه مرکزی برخوردار می شوند/عدم بهره مندی مردم فرهیخته البرز از کتابخانه مرکزی، قابل قبول نیست

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: البرز، استانی با مردمانی فرهیخته و ارزشمند است که برایم قابل قبول نبود که از امکان مهم کتابخانه مرکزی برخودار نباشد.


  به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در مراسم آغاز عملیات اجرایی کتابخانه مرکزی استان که روز سه شنبه در محل پارک ابن سینا صورت گرفت، افزود: اتحاد و انسجام مجموعه مدیران استان، توفیقات ارزشمندی را برای این استان رقم زده است.
وی با اشاره به دوران دفاع مقدس ادامه داد: در این دوران با اتحاد، وفاق و همدلی تمامی مردم ایران، اسباب سربلندی کشور فراهم شد.
شهبازی گفت: باید به البرز بعنوان آخرین استان کشور کمک کنیم که هویت خود را بدست بیاورد.
وی افزود: البرز سرشار از ظرفیت ها و فرصت های کم نظیر است که جدیت مجموعه مدیران استان و تسهیل گری دولت در استان، درصدد بهره برداری حداکثری از این امکانات در جهت رشد و توسعه استان هستیم.
استاندار البرز اضافه کرد: با توجه به اینکه شالکه البرز بر مبنای علمی طراحی شده، آینده درخشانی را برای این استان متصور هستم.
وی گفت: البرز، استانی با مردمانی فرهیخته و ارزشمند است که برایم قابل قبول نبود که از امکان مهم کتابخانه مرکزی برخودار نباشد.
شهبازی افزود: عملیات اجرایی این کتابخانه در مساحتی با حدود 5 هزار و 500 متر مربع و زیربنای 10 هزار متر مربعی با 5 طبقه و اعتباری حدود 52 میلیارد تومان آغاز شد.
وی عنوان کرد: مقرر شد که کتابخانه مرکزی البرز ظرف 2 سال به بهره برداری برسد.

فایل دانلود:

کد خبر : 13201

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۶۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۷۸۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۳۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۷۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۱۸۱۶۴۴ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026