تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸  ساعت : ۱۱:۱۷
 

لکه صنعتی داشلیجه شناسنامه دار می شود/۴۷ واحد تولیدی و صنعتی داشلیجه از امکانات و تسهیلات برخوردار خواهند شد/برای رونق تولید البرز، مجموعه مسئولان استان پای کار هستند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طی هفته جلسات بسیاری با حضور مدیران استان در جهت توسعه البرز و ایجاد بسترهای اشتغال و رونق تولید برگزار می شود و مجموعه استان با اتحاد و انسجام در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و برنامه های دولت تدبیر و امید گام برمی دارند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در جلسه کارگروه زیربنایی با اشاره به وضعیت لکه صنعتی داشلیجه که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت، افزود: این لکه صنعتی که بین شهرستان های فردیس و کرج است که زیبادشت نام دارد که در مساحت 37 هکتار بیش از 47 واحد تولیدی و صنعتی در آن فعال هستند.
وی ادامه داد: در این لکه صنعتی که حدود 900 نفر در آن مشغول به کار هستند، واحدهای تولیدی بزرگی مستقر هستند، بنابراین در 2 هفته اخیر طی برنامه ریزی ها و بازدیدهای صورت گرفته، تصمیم گرفتیم که این منطقه را مانند لکه صنعتی ماهدشت تعیین تکلیف و شناسنامه دار کنیم تا صنعتگران و تولیدکنندگان مستقر در آن بتوانند از تسهیلات لازم برای رونق و توسعه فعالیت خود برخوردار شوند.
شهبازی گفت: تیم اقتصادی استان پای کار هستند و تمامی امکانات را برای رونق تولید در این منطقه انجام می دهند بر این اساس این بشارت را به مردم البرز می دهم که تبدیل لکه صنعتی داشلیجه به ناحیه صنعتی در کارگروه زیربنایی مصوب شده و در کمترین زمان ممکن در شورای توسعه استان مطرح می شود.
وی با بیان اینکه این منطقه به طور قطع پیوست و الزامات زیست محیطی را خواهد داشت، افزود: طی مذاکراتی با مقامات ملی در خصوص تصویب این ناحیه توفیق یافتیم که قول مساعد شرکت شهرک های صنعتی ایران را برای تحقق این امر دریافت کنیم.
این مسئول خاطرنشان کرد: اواخر سال گذشته نیز در خصوص تبدیل لکه صنعتی ماهدشت به شهرک صنعتی توفیق یافتیم و اکنون نیز ناحیه صنعتی داشلیجه را شناسنامه دار خواهیم کرد.
استاندار البرز اضافه کرد: در این کارگروه موضوعات چند واحد دیگر نیز مورد بررسی قرار گرفت که با توجه به اهمیت روستاها و ایجاد بستر لازم در جهت مهاجرت معکوس و تقویت زیرساخت های روستایی مصوبات لازم با رای گیری و تعامل اعضا اتخاذ شد.
وی گفت: طی هفته جلسات بسیاری با حضور مدیران استان در جهت توسعه البرز و ایجاد بسترهای اشتغال و رونق تولید برگزار می شود و مجموعه استان با اتحاد و انسجام در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و برنامه های دولت تدبیر و امید گام برمی دارند.
 

فایل دانلود:

کد خبر : 13181

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۰۳

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.