تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۵:۳۲
استاندار البرز در بازدید از لکه صنعتی داشلیجه:

پس از ۴۰ سال انتظار، لکه صنعتی داشلیجه به ناحیه صنعتی تبدیل خواهد شد/یکپارچه سازی داشلیجه و تفویض اختیار آن به یکی از شهرستان های فردیس یا کرج

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: برای جلوگیری از سردرگمی صنعتگران برای مراجعات و پیگیری ها، یکپارچه سازی کل محدوده داشلیجه و تفویض اختیارات به یکی از شهرستان های فردیس یا کرج باید در اسرع وقت صورت گیرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در بازدید از لکه صنعتی داشلیجه که روز یکشنبه صورت گرفت، افزود: در راستای ساماندهی لکه ها و مناطق صنعتی استان البرز، جهت رفع مشکل صنعتگران منطقه صنعتی زیبادشت و داشلیجه اقدامات و پیگیری های لازم به جد در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه جلسات تخصصی استانی و ملی در راستای تعیین تکلیف این لکه صنعتی برگزار شده، ادامه داد: بیش از ۴۰ سال از آغاز فعالیت این لکه صنعتی می گذرد و صنعتگران و تولیدکنندگان مستقر در این مجموعه از امکانات و تسهیلات لازم برای فعالیت بهره مند نیستند.
شهبازی گفت: در منطقه موصوف قریب بر 48 واحد صنعتی مستقر هستند که پس از ساماندهی و تبدیل به شهرک صنعتی غیردولتی مشکلاتشان از قبیل عدم صدور مجوزها و پروانه بهره برداری و توسعه واحد و افزایش ظرفیت و... رفع می شود.
وی افزود: برای جلوگیری از سردرگمی صنعتگران برای مراجعات و پیگیری ها، یکپارچه سازی کل محدوده داشلیجه و تفویض اختیارات به یکی از شهرستان های فردیس یا کرج باید در اسرع وقت صورت گیرد.

فایل دانلود:

کد خبر : 13162

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۳۴۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۸۶۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۳۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۸۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۱۸۱۷۳۲ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026