تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸  ساعت : ۱۴:۳۱
 

آزمون های مهارت فنی و حرفه ای در استان البرز پروژه محور می شود

تقی غیاثی تبار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در جلسه تخصصی اداره سنجش و ارزشیابی مهارت استان که با حضور محمدرضا زیدی رئیس اداره سنجش و همچنین کارشناسان این حوزه در سالن جلسات اداره کل برگزار شد ، بر پروژه محور نمودن آزمون های مهارت فنی و حرفه ای تأکید کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز ، غیاثی تبار با اشاره به تصویب آیین نامه سنجش عملکردی پروژه محور در شورای سیاست گذاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اظهار داشت : در این طرح آزمون سنجش متقاضیان با مشارکت بخش خصوصی و به صورت پروژه محور انجام خواهد شد و با اجرای این طرح ، نظام جامع آموزش فنی و حرفه ای به سمت صلاحیت حرفه ای سوق داده خواهد شد.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد : در این طرح ، 25درصد از نمره نهایی آزمون در طول دوره بر اساس شاخص های دانش ، مهارت عملی و نگرش و اخلاق حرفه ای کارآموز توسط مربی تعیین خواهد شد.  
در ادامه این جلسه رئیس و کارشناسان اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل، گزارش مشروحی از عملکرد حوزه سنجش در بخش های گوناگون از جمله آزمون های تفاهم نامه ، صنعت ساختمان ، آزمون آنلاین ، هماهنگ مرحله اول و دوم ، گواهینامه ادواری ،اجرای آزمون های کیفی ، غنی سازی ، طراحی و ممیزی سوال ، راه اندازی کارگاه های تخصصی سنجش مهارت و... در سه ماهه اول سالجاری ارائه دادند.
در پایان مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز ضمن تقدیر و تشکر از کلیه کارکنان بخش سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای ، بر سلامت و کیفیت آزمون ها و همچنین ارتقاء جایگاه این حوزه تأکید نمود. 

 

فایل دانلود:

کد خبر : 13161

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۵۶

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.