تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸  ساعت : ۱۴:۵۷
 

تخصیص اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی برای تکمیل راه هشتگرد- طالقان/گره ۲۰ ساله راه هشتگرد طالقان گشوده می شود

نماینده عالی دولت در البرز گفت: برای تسریع در تکمیل پروژه راه هشتگرد-طالقان طی بازدیدهای صورت و رایزنی به مسئولان ملی ذیربط موفق به جذب اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی شدیم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی با اعلام این خبر افزود: پروژه راه هشتگرد طالقان طی مدت های مدید مورد مطالبه مردم است.
وی ادامه داد: این مسیر علاوه بر اینکه زمان سفر را تا حدود یک ساعت کاهش می دهد، به دلیل جاذبه های طبیعی عامل مهمی برای حضور گردشگران بشمار می رود.
شهبازی گفت: با توجه به شرایط فعلی کشور و کاهش درآمدهای نفتی، جذب اعتبارات ملی برای پروژه های استانی بسیار سخت است ولی با ارائه گزارش های دقیق و پیگیری های جدی موفق به جذب 20 میلیارد تومان اعتبار جهت تسریع در تکمیل راه هشتگرد-طالقان شدیم.
وی افزود: برنامه های ویژه ای برای عمران و آبادانی طالقان بعنوان بستر مهمی در جهت توسعه گردشگری البرز در دستور کار داریم که اخذ موافقت برای ایجاد بیمارستان 28 تختی از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یکی از اهم این امور است.
استاندار البرز اضافه کرد: طی رایزنی با شورای عالی امنیت ملی نیز موفق شدیم پس از سال ها تفویض اختیار در راستای تصمیم گیری برای توسعه گردشگری طالقان را برای البرز دریافت کنیم.
وی گفت: ایجاد شهرک آب نیز در طالقان از دیگر اقدامات مهمی است که بزودی جانمایی آن صورت خواهد گرفت.

فایل دانلود:

کد خبر : 13123

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۵۶

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.