تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸  ساعت : ۱۳:۱۳
 

مسئولان در دیدار با خانواده شهدا روحیه مضاعف برای خدمتگزاری می گیرند/نباید از جایگاه و مقام والای شهادت استفاده شخصی، گروهی و جناحی شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: مدیران و مسئولان در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران تجدید قوا می کنند و با دعای خیر این عزیزان روحیه مضاعف برای خدمتگزاری می گیرند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، سعید ناجی در جلسه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان که در سالن شهدای البرز استانداری برگزار شد، هدف از دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و آزادگان را پاسداشت مقام آنها دانست و افزود: مسئولان طی دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران پایبندی خود را به ارزش ها و فرهنگ ایثار و شهادت نشان می دهند. 
وی ادامه داد: مدیران و مسئولان در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران تجدید قوا می کنند و با دعای خیر این عزیزان روحیه مضاعف برای خدمتگزاری می گیرند. 
ناجی با بیان اینکه البرز، استانی مهاجرپذیر است، گفت: بر این اساس هر روز بر جمعیت خانواده شهدا و ایثارگرانی که از استان های دیگر، البرز را برای سکونت انتخاب می کنند، افزوده می شود.
وی افزود: بنابراین نباید از خانواده های شهدا و ایثارگران استان و مهاجران از سایر استان ها غافل شد.
معاون استاندار البرز عنوان کرد: در دیدار با این خانواده های معزز باید درخواست ها و مطالبات شخصی و عمومی آنها را به صورت مکتوب دریافت و بررسی کرد.
وی به ضرورت تهیه و تدوین سندی از وضعیت اشتغال فرزندان شهدا اشاره کرد و گفت: این سند باید با هم افزایی مسئولان ذیربط با هدف احصا وضعیت اشتغال فرزندان شهدا و فرصت های اشتغال در استان تهیه شود.
ناجی افزود: باید عزم خود را جزم کنیم که وضعیت اشتغال فرزندان شهدا امسال ساماندهی شود.
وی عنوان کرد: در کنار تمامی موضوعات مهمی که در این جلسه مطرح شد در راستای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید درصدد ایجاد مصونیت این ارزش ها از آسیب، دغدغه و نگرانی ها نیز حفاظت کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: هر حرکت و اتفاقی که در جهت استفاده های شخصی، گروهی و جناحی از مقوله شهادت و مقام شهدا باشد با مخالفت ما مواجه است چراکه به طور قطع شهیدان برای کمک به اهداف شخصی و گروه خاصی به این مقام نرسیده اند.
وی افزود: نباید مقوله ارزشمند و والای شهادت را با بهره برداری های شخصی و جناحی در نظر مردم از عرش به فرش برسانیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 12737

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۸۵

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.