تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸  ساعت : ۱۷:۱۷
 

احصا دقیق آمار اتباع خارجی در البرز مورد تاکید است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: از جمله مسائلی که می تواند برای ما به عنوان یک نهاد خدمتگزار و جامعه شهری وشهروندان اهمیت داشته باشد مسائل امنیتی است که با تمام قدرت و توان باید به آن توجه شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری البرز، سعید ناجی در جلسه ساماندهی اتباع خارجی بابیان اینکه حضور اتباع در هر کشوری تابع قوانین مخصوص به خود است، گفت: حضور اتباع باید درچارچوب قانونی کشور میزبان صورت پذیرد.
 
 وی در ادامه افزود: این بدان معنا است که تمام مختصات الزامات قانونی که کشور میزبان بدان پایبند است  اعم از حقوق شهروندی ،حقوق فرهنگی و اجتماعی، محدودیتها وفرصتها  باید رعایت  شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز تاکید کرد: از جمله مسائلی که می تواند برای ما به عنوان یک نهاد خدمتگزار و جامعه شهری وشهروندان اهمیت داشته باشد مسائل امنیتی است که با تمام قدرت و توان باید به آن توجه شود .
وی در ادامه گفت: برای جلوگیری از هر آسیبی ضروریست که نظارت، کنترل، شناخت واشرافیت کافی نسبت به شرایط داشته باشیم واین مستلزم هماهنگی  تمامی دستگاها است.
ناجی افزود: در خصوص هماهنگی دقیق بین فرمانداریها و عوامل دخیل در حوزه اتباع خارجی ضروریست تدابیر لازم را اتخاذ نمایند  تا بتوان به اشرافیت کافی در این حوزه دست پیدا کرد.
وی افزود: یکی دیگر از عوامل مهم جهت نظارت و کنترل، تسلط اطلاعاتی است که با استفاده از نیروهای حاضر در شورای تامین  می توان به آن دست یافت.
ناجی خاطر نشان کرد: هدف از کنترل و نظارت به منظور دستگیری یا طرد نیست بلکه هدف تشخیص درست از اتباع است که بتوانیم در کنار امکاناتی که در اختیار این عزیزان قرار می دهیم نظارتی در چار چوب قانون بر عملکرد این بخش از جامعه غیر ایرانی نیز داشته باشیم.
 

فایل دانلود:

کد خبر : 12727

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۶۲

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.