تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸  ساعت : ۱۲:۵۶
آمارهای مقایسه ای سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ نشان می دهد
 

رشد ۶ برابری دوره های آموزشی سازمان صمت البرز

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از افزایش دوره های آموزشی برای پرسنل این سازمان در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ خبر داد.


به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، «جهانگیر شاهمرادی» گفت: در راستای مدیریت اثربخش برنامه های آموزشی بطور استاندارد برای 214 نفر از پرسنل این سازمان معادل 12 هزار و 840 نفر- ساعت آموزشی در سال 97 پیش بینی شده بود که در نهایت پس از اجرای دوره ها، عملکرد نهایی ما به میزان 15 هزار 212 نفر- ساعت آموزش رسید.

شاهمرادی علمکرد آموزشی سال 96 را دو هزار 250 نفر- ساعت عنوان کرد و افزود: عملکرد آموزشی سازمان صمت در سال 97 نسبت به سال 96 بیانگر رشد 576 درصدی در این زمینه است.

این مقام مسول درباره خط مشی کمی و کیفی آموزش در این سازمان تصریح کرد: بهسازی عملکرد نیروی انسانی، ارتقا مستمر سطح دانش، مهارت و نگرش نیروی انسانی، تقویت فرهنگ آموزشی و بهینه سازی فرآیندهای آموزشی، مهم ترین رویکرد ما در بخش آموزش است.

وی در خاتمه یادآور شد: در سال 98 نیز به دنبال مدیریت اثربخش برنامه های آموزشی خواهیم بود تا به این ترتیب راندمان سازمان را به لحاظ کمی و کیفی افزایش دهیم.


فایل دانلود:

کد خبر : 12722

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۹۳

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.