تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸  ساعت : ۱۲:۱۶
 

طبق وعده پیمانکار، قطعه یک آزادراه تهران شمال در تابستان امسال زیر بار ترافیک می رود/با تکمیل پروژه های راه سازی البرز بار ترافیک ملی کاسته می شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: انتظار می رود با تدابیری که امروز اتخاذ شد، تابستان امسال طبق وعده پیمانکار پروژه، شاهد بهره برداری از فاز یک پروژه آزادراه تهران شمال باشیم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی صبح سه شنبه در حاشیه بازدید از روند تکمیل پروژه آزادراه تهران شمال که با حضور معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور  صورت گرفت، با اشاره به دیدار هفته گذشته با نوبخت و تشریح اهمیت تسریع در توسعه راه های البرز، افزود: این بازدید در تعاقب آن دیدار و دعوت از معاون رییس جمهور برای حضور در البرز، محقق شد.

وی ادامه داد: فاز یک پروژه آزادراه تهران شمال به طول ۳۲ کیلومتر است که ۲۰ کیلومتر آن در حوزه البرز قرار دارد سال های بسیاری در دست تکمیل بود که در دولت تدبیر و امید این روند تسربع شد.

شهبازی با اشاره به اینکه این سرعت بخشی به تکمیل این پروژه ملی یک مطالبه مردمی است، گفت: این پروژه در کنسرسیومی متشکل از بنیاد مستضعفان و شرکت توسعه زیرساخت های راه کشور دنبال می شود.

وی افزود: انتظار می رود با تدابیری که امروز اتخاذ شد، تابستان امسال طبق وعده پیمانکار پروژه، شاهد بهره برداری از فاز یک پروژه آزادراه تهران شمال باشیم.

استاندار البرز اضافه کرد: بهره برداری از این قطعه تاثیر بسزایی در کاهش سوخت، زمان سفر و افزایش ایمنی مسافران دارد.

وی با بیان اینکه محورهای مواصلاتی البرز محل تردد مسافران ۱۲ استان کشور است، گفت: این استان بار ترافیک ملی را به دوش دارد که با بهره برداری از فاز یک آزادراه به میزان چشمگیری از ترافیک البرز کاسته می شود. 

شهبازی به پروژه های راه سازی البرز اشاره کرد و افزود؛ با تکمیل این پروژه ها، بار ترافیک ملی کاهش یافته و تردد مردم تسهیل می شود.

وی عنوان کرد: توصیه رییس جمهور و در مجموع تلاش دولت برای توسعه راه های البرز است چراکه این استان رابطه تنگاتنگی با پایتخت دارد.

شهبازی گفت: طی تعامل سازنده مسئولان البرز با کنسرسیوم پروژه آزادراه تهران شمال، در محدوده البرز هیچ مانعی سر راه تکمیل پروژه وجود ندارد و این بخش آماده بهره برداری است.

فایل دانلود:

کد خبر : 12721

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۲۸

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.